از @hestepare با تشکر! و همچنین به @arisholm به عنوان من درک می کنم!

آخرین تکرار از تاخیر چیزی. من tidied تا کمی و افزود: به طور کلی اشاره گر در مورد آنچه تاخیر به انتظار.

چرا شما نیاز به زحمت با تاخیر
فعال ساب ذاتا آهسته آهسته تر از شما ممکن است فکر می کنم. 5 تا 15 میلی ثانیه به طور کلی و گاهی اوقات حتی بیشتر. به سادگی با اتصال یک زیر بدون در نظر گرفتن این را به حساب messes تا ارتباط بين اساسی و هارمونیک. چه معنا است ؟ هر صدا می گویند باس درام متشکل از یک فرکانس اساسی – که یکی با بیشترین انرژی صوتی – و یک طیف از لایههای, ‘هارمونیک’ که امتداد راه در سه برابر کردن. اگر هارمونیک وارد در گوش شما چند میلی ثانیه قبل از اساسی که به صدا بسیار کثیف واقع است. سعی کنید آن را برای خودتان! خوشبختانه Lyngdorf مسائل اجازه می دهد تا ما را به حساب این همه اگر چه نه به طور خودکار. در اینجا نسبتا سریع و قابل اعتماد راه برای انجام آن خودتان.

حداقل نسخه: جست و خیز زمان تراز بررسی اگر شما متقاطع است که در 80 هرتز و نهایی تاخیر بین 5 و 15 ms.

نسخه کامل

  1. یک تبدیل فوریه سریع (FFT) برنامه گوشی خود را, بنابراین شما باید یک نمایش تصویری به. یکی با بررسی خوب است. مهم نیست چقدر که یکی از شما به عنوان طولانی به عنوان آن را می دهد یک گراف نمایندگی صدا در اتاق خود را. برنامه من با استفاده از نام FFT طرح برای آی فون و من انتخاب تنظیمات زیر است: وزن ‘تخت’, FFT اندازه ‘16384’ میانگین ‘بی نهایت’ یا ‘slow’ (تنظیم مجدد هر زمان که شما تنظیم تاخیر). لمس کنید و نگه دارید برای قفل کردن بر روی فرکانس متقاطع.
  2. در Lyngdorf ورودی دقیق فاصله از اصلی گوش دادن موقعیت. با استفاده از فاصله از تویتر/مقابل از سخنرانان و از پشت دیوار/گوشه ای از زیر(بازدید کنندگان). اگر شما با استفاده از چند subs, انجام مراحل زیر را برای یکی از زیر (در غیر فعال کردن یکی دیگر). دور زدن اتاق کامل.
  3. پیدا کردن تاخیر ناشی از الکترونیک در خاص خود را زیر مدل. معمولا شما می توانید این کار را با تماس با تولید کننده. اگر شما نمی توانید آن را در ادامه به مرحله بعدی.
  4. وارد این تاخیر شما را در بر داشت در مرحله قبلی و اضافه کردن 12 ms تاخیر به این تعداد. اگر شما نمی دانید که خود را زیر الکترونیکی تاخیر وارد 15 ms به عنوان یک نقطه شروع است. اگر شما نمی توانید تاخیر میلی ثانیه است اما باید برای ورود به فواصل را وارد کنید 5 متر زیر فاصله در علاوه بر این به هر آنچه که شما اندازه گیری شده در مرحله 1.
  5. بازی سر و صدا از طریق خود سیستم. شما بهترین نتایج را با استفاده از سر و صدا سفید. شما لازم نیست که به بازی فوق العاده با صدای بلند فقط با صدای بلند به اندازه کافی به خواندن مداوم در برنامه است. با استفاده از این فرصت را به مجموعه ای از زیر در مورد سطح با جبهه. RP را تنظیم نهایی.
  6. به گوش خود را در موقعیت و شلاق خود را FFT برنامه. تنظیم برنامه خود را برای اندازه گیری سطح دسی بل در اطراف فرکانس متقاطع.
  7. کاهش آمپر تاخیر یا زیر فاصله به تدریج (1 ms یا 30 سانتی متر) برای پیدا کردن تنظیمات مطلوب. تنظیمات مطلوب است که به بالاترین سطح دسی بل (حداکثر همپوشانی) در فرکانس متقاطع. سوپر نکته: از آنجا که شما در حال اندازه گیری شکل موج با هم تداخل دارند را به تدریج افزایش و کاهش می دهد. اگر سطح دسی بل افزایش مسطح و کاهش بازگشت به تاج موج و ریز لحن.
  8. اجرای RP. پس RP اقدامات یک کانال در یک زمان آن را اندازه گیری هر دو جبهه و زیر هنگامی که آن را اقدامات باس. با تغییر این تاخیر شما را تغییر فاز رابطه بین زیر و جبهه ها است که برای اصلاح شود در حوزه فرکانس ، در حال حاضر پیدا کردن برخی از موسیقی خوب و گوش تا گوش خود را سقوط کردن!

اختیاری overshoot کنترل / زمان بررسی تراز
برای برخی از فرکانس متقاطع وجود دارد شانس است که شما را تا پایان در فاز اما در کل چرخه ، اگر در شک یعنی اگر تاخیر طولانی است (بیش ~15 ms), امتحان a/b-ing بین هر آنچه که شما را تا پایان با و معادل کل چرخه کمتر. اگر این تاخیر شما را تا پایان با بسیار کوتاه (تحت ~5 ms) شما ممکن است بخواهید برای اضافه کردن یک چرخه به گوش چگونه است که برای تلفن های موبایل. آنچه شما در حال گوش دادن به یک حس است که همه آن را به محل جرقه بزند وجود دارد و آن را کمی کمتر باس, به عنوان شما را کاهش می دهد باس برآمدگی. در اینجا چگونه شما انجام این کار:

پردازنده تنها می پذیرد تاخیر در هر فاصله
اگر پردازنده شما تنها می پذیرد فاصله مجموعه, تاخیر محاسبه طول موج در متقاطع با تقسیم 343 توسط متقاطع فرکانس. 343 است که سرعت صوت در متر در هر ثانیه. برای مثال اگر متقاطع فرکانس 80 هرتز یک چرخه است 343/80=4.3 متر است. محاسبه طول موج خود را متقاطع فرکانس و استفاده از آن شماره به بررسی اگر شما توسط یک چرخه. (به عنوان یک طرف توجه داشته باشید 1 ms = 343/1000 = 0.34 m = 34.3 سانتی متر است.)

پردازنده قبول تاخیر در هر میلی ثانیه
اگر شما ترجیح می دهید برای تنظیم تاخیر در میلی ثانیه شما نیاز به پیدا کردن چگونه یک چرخه طول می کشد. یک چرخه است که زمان آن طول می کشد برای یک شکل موج به ‘بازگشت به صفر” که ما اندازه گیری در Hz. 1 هرتز است یک چرخه در هر ثانیه (1/1), 80 Hz 80 هرتز (80/1). برای پیدا کردن چه مدت طول هر چرخه طول می کشد برای یک فرکانس داده شده تقسیم یک فرکانس. 80 هرتز ‘بازگشت به صفر” هشتاد بار در هر ثانیه پس از یک چرخه است 1/80 = 0.0125 ثانیه =12.5 میلی ثانیه است. (با تشکر از @arisholm!)

مثال 1: 80 هرتز متقاطع. طول دوره: 343/80 = 4.3 m. زمان هر چرخه: 1/80=0,0125 ثانیه و یا 12.5 میلی ثانیه است. اگر مراحل 1-4 بالا به نوعی شما را در تاخیر و زیر 8 ms, سعی کنید با اضافه کردن 12,5 ms به نتیجه خود را و ببینید که چگونه است که می رود.

مثال 2: 125 هرتز. طول دوره: 343/140 = 2.74 متر. زمان هر چرخه: 1/125=8 میلی ثانیه است. اگر تاخیر می گویند 10 ms اقدامات خوبی (یعنی می دهد یک سیگنال قوی تر در فرکانس متقاطع) شما احتمالا خوب است. اگر شما در 18 ms سعی کنید 10. اگر شما در 5 ms به 13 امتحان کنید.

نتيجه گيری
به عنوان یک قاعده کلی شما باید به حساب خود را زیر الکترونیکی تاخیر به علاوه 5-15 ms از پوشیدگی بسته متقاطع شما انتخاب کرده اید. اگر شما راه بیش از و یا در زیر آن محدوده شما ممکن است بخواهید برای بررسی اگر یک چرخه کمتر یا بیشتر کار می کند بهتر است.

آخرین ویرایش: 52 دقیقه پیش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im