DIY – کابل های زیر زمینی از گاراژ به ته باغ ؟

شده است تا اهداف منطقه ای در پایین باغ من slabbed منطقه 4 حصار پانل های اطراف.
اسلب برداشته کمی با توجه به ریشه های درخت و برخی از شکسته دور طوری شده اساسا مرتب سازی همه چیز را در طول چند روز گذشته.
هنوز مطمئن شوید که چه منطقه ای می تواند مورد استفاده برای (من ارسال عکس به زودی) اما به هر حال فکر کردم این امر می تواند به خوبی از قدرت به پایین وجود دارد.
یک زن و شوهر از ضد آب خارجی سوکت شاید فقط برای قدرت کم چیزهای مانند چراغ ؟ رادیو? عجیب و غریب ابزار قدرت. چیز مهمی نیست.

من قدرت را در گاراژ است که یک اجرا از 2.5 دوقلو/زمین و این می رود به یک ذوب جعبه اتصال تنها با 5 آمپر فیوز در آن است.
پس از آن واقعا به عنوان امن 2.5 mm کابل می توانید راه راه بیش از 5A و 5A خوب است برای بیش از 1000 وات را آسان پوشش هر چیزی نیاز دارم.

به هر حال فکر من این است. (ببینید چه چیزی شما فکر می کنم)

اجرای برخی از زره پوش 2.5 mm کابل زیرزمینی از این منطقه و به گاراژ و به یک استاندارد وصل سوکت که خود را البته همچنین باید یک فیوز.
این خواهد بود که متصل به یکی از گاراژ سوکت که همانطور که گفتم در حال رفتن از طریق خود 5A فیوز.

این راه من لازم نیست برای انجام هر گونه علاقه داشتن به سیم کشی برق, و من می تواند تلنگر از یک سوئیچ در گاراژ و آن را به کشتن تمام قدرت به weatherpoof پریز برق در این منطقه هموار در پایین.

من حتی می تواند با قرار دادن پلاگین های هوشمند در گاراژ بنابراین من می تواند به نوبه خود این قدرت در با صدای.
من نمی توانم فکر می کنم از هر چیزی اشتباه است با این, اگر, البته, فیوز/s خواهد ضربه اگر شما در وصل برخی از قدرت بالا بخاری, اما این چیزی است که من می خواهم آن را برای.

افکار خود را?

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>