تلماسه (20 نوامبر 2020) به کارگردانی Denis Villeneuve

تا آنجا که من می خواهم برای دیدن کسی انجام تلماسه عدالت و انجام آن را به درستی من واقعا نمی توانید ببینید که و

توسط EXAMPLENEWS در 4 اردیبهشت 1399

تا آنجا که من می خواهم برای دیدن کسی انجام تلماسه عدالت و انجام آن را به درستی من واقعا نمی توانید ببینید که وجود دارد می تواند به اندازه کافی مخاطب برای آن است که می تواند به اندازه کافی پول برای توجیه بودجه چیزی شبیه به این خواهد نیاز به آن را در فیلم و حق آن را دریافت.
من فکر می کنم Denis Villeneuve است که احتمالا مرد حق به مقابله با آن, اما, حتی اگر او می کند و او می شود آن نقطه من فکر نمی کنم این فیلم را به اندازه کافی پول به او اجازه می دهد تا به بیش از یک فیلم و شما نمی توانید انجام دهید تلماسه در یک فیلم است. آنها قبل از محاکمه و اثبات آن نمی تواند انجام شود. لینچ فیلم های با شکوه به نگاه و من در عشق با آن را اولین بار من تو را دیدم آن را به عنوان یک بچه اما آن را در زمان چند ساعت به سر من در اطراف چه می گذرد. آن را به نوعی از موفقیت مالی آن را می خواهم نیاز به فکر می کنم آن را می خواهم که به dumbed به جنگ ستارگان سطوح و به عنوان یک داستان من فکر می کنم آن را سزاوار بهتر از آن است. که هر چیزی اشتباه است با جنگ ستارگان آن را پاپ کورن pleaser جمعیت, اما روان است بسیار بیشتر از آن است.
اگر لینچ نسخه باقی مانده است تنها سینمایی تفسیر ما من می توانم با آن زندگی می کنند. من نمی مانند تلویزیون نسخه شخصا حتی اگر در بسیاری از راه های آن را بیشتر نسخه مناسب. وجود دارد چیزی در مورد بازیگران و طراحی دیو فیلم است که واقعا باعث می شود آن را بالاتر از آن کاستی ها و نقصtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب