به کرواتی فدراسیون فوتبال (HNS) برآورد ملی اقدامات اضطراری معرفی شده به سرعت گسترش COVID-19 توقف 100,000 فوتبالیست جوان از آموزش های خود. به کمک این فدراسیون آغاز شده است #vježbajdoma یا “تمرین در خانه”. هر روز دسته اول تیم جوانان تناسب اندام مربیان و همچنین بازیکنان پست یک ویدئو در YouTube, Facebook و Instagram دادن, شخصی, راهنمایی در مورد چگونه به حفظ تناسب اندام و تمرین مهارت های جدید و بدون عبور از مرزهای اجتماعی فاصله.

“خوشبختانه ما در زمانی که ما می تواند رسیدن به کسی را با فن آوری های دیجیتال می گوید:” Petar Krpan های HNS را زیر 17 سر مربیکه ایجاد کمپین با HNS مربی تناسب اندام ایوان Krakan. “ما معتقدیم که این راه ایده آل برای ایجاد انگیزه این جوانان به کار بر روی تناسب اندام خود را در طول این زمان به چالش کشیدن.”

در علاوه بر این به کمک فوتبالیست جوان مقابله با انزوا و فدراسیون تولید یک ویدئو شامل کل تیم ملی تیم ملی. نشان داده شده در تلویزیون ملی, بازیکنان تجدید نظر به هزاران کرواتی طرفداران فوتبال مطابق با کلیدی که وزارت بهداشت توصیه هایی برای کند کردن روند گسترش ویروس. ملی ستاره نیز بازی بخشی خود را در #vježbajdoma.

همبستگی و مسئولیت اجتماعی

این HNS نیز اهدا €130,000 به پنج کرواتی بیمارستان در پایتخت زاگرب به عنوان به خوبی به عنوان Osijek پولا رییکا و تقسیم برای خرید تجهیزات و لوازم پزشکی برای درمان بیماران مبتلا به COVID-19. “اگر چه فوتبال نیز بسیار متاثر از لحاظ اقتصادی با این بیماری همه گیر ما معتقدیم این زمان برای همبستگی و مسئولیت اجتماعی است که چرا ما را ساخته اند این کمک مالی” گفت: HNS جمهور Davor Šuker.

پس از کرواسی, بزرگترین زلزله در 140 سال را تکان داد سرمایه زاگرب در 22 مارس در همان زمان که مردم زیر اجتماعی, فاصله, مقررات, ملی, تیم, جمع آوری بیش از €600,000 در پاسخ به کروناویروس و زلزله کمک تجدید نظر کرواسی در برابر Coronavirus و هم برای زاگرب.

“ما ایستاده و با تمام قلب ما با افرادی که از خود شجاعت نشان داده اند توانایی و قدرت در این بحران از پزشکان و پرستاران و آتش نشانان و افسران پلیس سربازان و اعضای داخلی نیروی حفاظت به افرادی که کار روزانه برای ما به زندگی می کنند که به طور معمول به عنوان ممکن است مانند کارگران فروشگاه تحویل رانندگان و بسیاری دیگر. ما برنده خواهد شد دوباره با هم” در کرواتی تیم ملی و کارکنان حرفه ای گفت: در یک بیانیه مشترک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im