آلمان در لیگ قهرمانان اروپا شرکت کنندگان – بوروسیا دورتموند, FC Bayern München, RB لایپزیگ و Bayer 04 Leverkusen – راه اندازی یک صندوق همبستگی به ارزش €20 میلیون دلار برای کمک به باشگاه در بوندسلیگا و 2. بوندسلیگا که در حال مبارزه برای مقابله با پیامدهای اقتصادی فوتبال آلمان را خاموش کردن. “ما همیشه گفته ام که ما ایرانیها اگر باشگاه بدهکار هستند چرا که این وضعیت استثنایی” گفت: Hans-Joachim Watzke, Dormund مدیر عامل شرکت.

برای ایجاد این صندوق چهار باشگاه را چشم پوشی سهم خود را از undistributed رسانه ملی درآمد از آلمان لیگ برتر فوتبال (DFL) برای 2020/21 نجومی (حدود €12.5 میلیون) و همچنین اختصاص €7.5 میلیون دلار از منابع خود را. “این کمپین تاکید کرد که همبستگی در بوندسلیگا و 2. بوندسلیگا نیست خدمات لب گفت:” مسیحی Seifert این DFL اجرایی.


Toni Kroos does his bit on social media

استون بیت خود را می کند در رسانه های اجتماعی©DFB

در میان بسیاری از باشگاه ها و بازیکنان با استفاده از رسانه های اجتماعی نشان می دهد که چگونه به نگه داشتن جسمی مناسب, آلمانی, بین المللی استون است ارسال فیلم خود را Instagram صفحه: نشان دادن مهارت های است که مردم می توانند با خیال راحت تمرین خود را در خانه یا باغ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de