این پرتغالی فدراسیون فوتبال راه اندازی کرده است یک مشترک کمپین جمع آوری کمک مالی با پیشرو پخش برای کمک به پرداخت هزینه برای تجهیزات برای کشور و بیمارستان ها و موسسات خیریه. 15 مارس ابتکار مطرح کرده بود تقریبا €600,000 تشکر در بخشی به بازیکنان تیم ملی به اشتراک گذاری تجربیات خود از زندگی در انزوا. تماشای این کلیپ برونو فرناندز و توضیح داد که چگونه او کمک می کند تا دختر خود را به خواب رفتن.

در میان متعدد باشگاه و بازیکن ابتکارات:

کریستیانو رونالدو اعلام کرده €1 میلیون پروژه که بودجه خواهد شد در سه بخش مراقبت های ويژه برای درمان COVID-19 بيمار در لیسبون ” سانتا ماریا بیمارستان و پورتو را در سانتو آنتونیو بیمارستان. رونالدو نیز کمک ارائه پنج هواکش به بیمارستان در زادگاهش مادیرا.

SC براگا خریداری شده 10, پنکه, 15,500 ماسک و 500 محافظ لباس به ارزش حدود €270,000 برای براگا بیمارستان در حالی که SL بنفیکا داده €1 میلیون به خدمات بهداشت ملی برای کمک به تهیه ضروری و مورد نیاز تجهیزات پزشکی. FC Porto ارائه آن به غرفه Dragão عرصه برای استفاده به صورت یک بیمارستان صحرایی و یا یک محل استراحت برای کارکنان بیمارستان.

Sporting CP ارائه شده است 120,000 فولاد ماسک و 80,000 جفت دستکش به موسسات کمک به افراد معلول و اختلالات روانی. به عنوان یک پزشک واجد شرایط این باشگاه جمهور Frederico Varandasنیز اعلام کرد که او در حال بازگشت به سابق خود حرفه ای برای کمک به تقویت پرتغال خدمات سلامت.

یک فوتسال بازیکن از لیگ ملی در حال کار در اتاق اورژانس Portimão, بیمارستان, در حالی که یک دروازه بان برای یک پرتغالی زنان لیگ باشگاه در حال کار به عنوان یک پرستار در یک تلفن همراه ردیابی واحد کمک به مهار COVID-19 شیوع.

رئال مادرید و پرتغال به جلو ژوئن فلیکس اهدا کرده است لباس و تجهیزات حفاظت شخصی به بیمارستان در زادگاه خود از ویسو.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de