این اتلتیکو مادرید پایه و اساس ساخته شده است که کمک مالی به مادرید و سرویس های بهداشتی در حالی که این باشگاه در حال اجرا است یک کمک مالی طرح را برای اعضای خود و بازیکنان. مربی باشگاه Diego Simeone و همسر خود را راه اندازی یک کمپین با صلیب سرخ برای خرید لوازم پزشکی, در حالی که اتلتیکو زنان بازیکن سیلویا Meseguer داوطلب شده است برای کمک به در مادرید بستری پس از به تازگی واجد شرایط به عنوان یک دکتر.

بارسلونا ارائه داده اند امکانات خود را به دولت کاتالان در صورتی که فضای اضافی مورد نیاز است برای مقابله با تعداد COVID-19 بيمار. باشگاه نیز اهدا 30,000 ماسک صورت برای وزارت بهداشت از Generalitat د کاتالونیا از طریق Barça بنیاد. در میان باشگاه های, بازیکنان, کاپیتان لیونل مسیاهدا کرده است €1 میلیون دلار برای کمک به تلاش برای درمان و مهار این ویروس در بارسلونا و بومی آرژانتین است. مربی سابق پپ گواردیولا نیز کمک مالی به یکی از این شهر بستری است.

Getafe CF کمک کرده است و خرید تجهیزات حفاظت شخصی برای ختافه بیمارستان دانشگاه.

لگانیس اهدا کرده است €200,000 برای حمایت از شهر اصلی بیمارستان است.

رئال مادرید و شورای عالی ورزش (CSD) با هم کار کرده اند برای ایجاد یک لوازم پزشکی مرکز در سانتیاگو برنابئو ورزشگاه. این رئال مادرید بنیاد در حال حاضر در حال اجرا یک کمپین جمع آوری کمک مالی – چگونه شما می توانید کمی خود را در مبارزه با COVID-19 – درخواست طرفداران برای کمک به هزینه های حیاتی تجهیزات پزشکی مورد نیاز برای درمان بیماران مبتلا به COVID-19 علائم.

این والنسیا بنیاد کمک کرده است تا با ارائه 50 آپارتمان برای بهداشت و درمان کارگران که به خود-جدا از خانواده خود را. باشگاه جمهور پیتر لیم نیز اهدا لوازم پزشکی به شهرستان دولت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im