سلام به همه;

چند روز پیش من به روز رسانی بلندگو های من از من نزدیک به 6 سال نظارت بر صدا BX2 سخنرانان به کانونی Chora 806 سخنرانان در مشاوره از محلی غنی برای تلفن های موبایل نماینده. من آمپر است Yamaha R-N803D. البته با توجه به Covid-19 من نمی توانستم سعی کنید فاصله کانونی Chora 806 را در فروشگاه.

نیازی به گفتن نیست, من نه نا امید با آنها در مقایسه با مانیتور های صوتی BX2 است; به من اواسط محدوده صداهای ضعیف و خواننده به نظر می رسد کمتر در-صورت خود را که آنچه که من استفاده می شود به با من BX2 است.

من می دانم جدید سخنرانان باید ساعت های زیادی را می پوشند و خود را برای رسیدن به مطلوب بالقوه اما انتظار نداشتم این تفاوت به قدری بزرگ و یک گام به عقب از آنچه که من استفاده می شود برای شنیدن.

من فقط نیاز به بلندگوهای برخی از زمان برای پوشیدن در و یا آن را صدا فنی/مشخصات کانونی Choroa 806 ؟

من ارتباط دو 48Khz 16 بیتی فایل های FLAC که من ثبت شده با گلوله برفی آبی میکروفون برای یک مقایسه نسبی و من سعی کردم به نگه داشتن تمام متغیرهای سازگار بین آزمون با این تفاوت که فقط بلندگو. منبع بود SACD و میکروفون آن در مورد یک پا دور بودن قرار ارتفاع عاقلانه بین پایه راننده و تویتر در هر آزمون. من به شما اجازه همه قاضی که یکی برای تلفن های موبایل بهتر در FLAC نمونه.

هر دو صوتی FLAC نمونه: Index of /عمومی/موسیقی

سوال این است که آیا من ارسال کانونی Chora 806 بازگشت به قبل از آن به دیر به انجام این کار یا باید از من اجازه دهید آنها را می پوشند در حالی که داشتن نگرانی آنها هرگز نمی خواهد به طور چشمگیری بهبود از چگونه آنها صدا در حال حاضر.

با احترام: الیوت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im