به عنوان وعده داده شده به روز رسانی پس از بزرگ نشان می دهد.

به طوری… در آماده سازی برای شب من خریداری برخی از سنبل هندی روغن و برخی از فتیله است که به بطری قدیمی برای نفت اخراج مشعل و برخی از شمع سنبل هندی. بودن در وسط کشاورزان زمینه فوق العاده است برای با صدای بلند, فیلم, اما می تواند یک درد برای پشه بنابراین من به خوبی مسلح!

من تا به حال یک باغ بزرگ پلاستیکی ظرف پر از یخ و آب برای آبجو و نوشابه و همچنین به عنوان یک یخچال در پشت صفحه نمایش برای متوقف کردن مردم نیاز به ترک منطقه برای نوشیدنی اواسط فیلم است.

در حال حاضر من آن را تمام راه اندازی در خارج وجود ندارد بسیار دبستان بنابراین نیاز به بازی در یک فیلم من نیاز به:

آمپر
مرکز بلندگو
PS4/BluRay player
Projecter
صفحه نمایش

صفحه نمایش طول می کشد ثانیه برای قرار دادن به عنوان نشانی آمپر در حال حاضر من برچسب و موز شمع بر روی تمام کابل های اسپیکر. من ساخته شده یک محوطه پروژکتور پس از آن راه اندازی در زاویه سمت راست و بنابراین فقط نیاز به آن را به درستی و آن را انجام داده است. پوشش برای ساب ووفر نیز پشتیبانی مرکز بلندگو و این نیز نگه می دارد روی صفحه نمایش در محل برای جلوگیری از حرکت در یک نسیم است.

من می خواهم بگویم فقط گرفتن فن آوری کردن و در حال اجرا خواهد بود 10 – 15mins حداکثر. و من راه اندازی شد:

فقط متوجه است که پروژکتور نقل مکان کرد و به حق از زمانی که این عکس گرفته شده بود که من نمی توانستم آن را به خوبی به اندازه کافی در روز روشن!

مردم شروع به ورود در 6:30pm, نوشیدنی سرد بودند من تا به حال بزرگترین شومن موسیقی متن فیلم در حال اجرا در تمام 7 بلندگو و ساب به استقبال آنها را در.

ما تا به حال مواد غذایی طبقه بندی شده اند پس از خوردن شام بود و چت تا حدود ساعت 8 بعد از ظهر زمانی که من قرار داده, آسمان صاف بر روی صفحه نمایش و جدید عصر یخبندان فیلم بود به طوری که بچه ها می تواند ساعت مچی است که تا زمانی که نور شروع به سقوط

سپس در حدود 9 ساعت من مطمئن هستم که هر کس تا به حال نوشابه های کویر و راحتی استراحت انجام می شود بنابراین من می تواند شروع رویداد اصلی!!
هنگامی که موسیقی متن فیلم در آمد در ابتدا بچه ها رفتن آجیل و بسیار هیجان زده است.

هیچ کدام از ترس من از ضعیف صوتی از روز قبل از تست صدا بودند یک موضوع و صدای باور نکردنی بود. درست مثل اینکه در یک سینما با نیروی کامل گفت و گو را احاطه کرده و باس انبوه! اندکی به خرده گرفتن در یک زن و شوهر از آهنگ ها هنگامی که آن را به یک باس سنگین بخش من می توانم شنیدن برخی از اعوجاج است که باعث ناراحتی من شد اما هیچ کس متوجه. هنگامی که ما تا به حال یک بازه ی زمانی برای توالت معافیت من تنظیم تقاطع به 110Hz و کاهش باس در اکولایزر گرافیکی و همه از این ثابت شد. من حتی شماره گیری کمی پایین تر باس به عنوان یکپارچه به علاوه بیش از قادر به داده ما سر و صدا و بدون بلندگو نیاز به تحت فشار قرار دادند و در پایان کم است.

هنگامی که فیلم به پایان رسید هر کس تا به حال از آن لذت می برد بسیار ما را به تماشای دوباره آن را در آواز خواندن یک فرمت به پایان رسید و در اطراف 2am!

آن را حتی بهتر از تصور من وقتی که من خواب ایده باغ در سینما و همه دوستان من نمی تواند متوقف raving در مورد آن

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im