دریافت خود را از سکوهای برای بیابان! – بخش 4

خوب بچه ها یک بیت از یک به روز رسانی در بازی rig. به عنوان طولانی مدت AMD fanboy آن است که با قلب سنگین من اعلام خرید یک کارت گرافیک Nvidia.

من HD6870 انجام داده استرلینگ کار در کامپیوتر من برای 8 ماه گذشته و من اصلی طرح بود به خرید یکی دیگر از زمانی که قیمت ها سقوط کرد به تیراندازی. با این حال من تا به حال راننده مسائل را با تیراندازی و ترجیح می دهند بیشتر قدرتمند کارت تک. این 7950 یا 7970 شده اند که انتخاب اول من است اما آنها هنوز هم بیش از حد عزیز برای من.

سپس من کشف یک 6/12, پیر gtx580 برای فروش در اینجا برای £180. با من من 6870 برای £80 این به معنی آن است که تنها هزینه شود £100 به ارتقا دهید. چه چرخش آن برای من این است که من از طرفداران بزرگ از batman arkham asylum / شهر بازی و قادر بودن به آنها را در خود physx نمايد تا افتخار بود که یک قرعه کشی بزرگ.

احساس مانند یک خائن من معامله و خرید 580. در اینجا عکس.

این کامپیوتر به عنوان آن را با 6870. من محروم از watercooling مسائل به طور موقت است که مرتب کردن کارت های گرافیک به عنوان آن را می سازد آن را آسان تر برای تعویض کارت های مورد.

این H50 خوب است اما به هیچ وجه نزدیک به عنوان به خوبی به عنوان من مناسب WC حلقه. من تا به حال به پشت cpu اورکلاک کردن به 3.8 Ghz در حالی که بازی به عنوان H50 نمی تواند مقابله با این درجه حرارت از 4.0 GHz من به طور معمول اجرای کامل WC تنظیم و من سخت سقوط کرد و پس از یک ساعت پس از بازی :(.

GTX580 در تمام شکوه آن است. به نظر می رسد گسترده نسبت به 6870. این مدل MSI twin frozrII OC edition با یک کارخانه OC به 800 مگاهرتز. من مطمئن هستم که من قادر خواهد بود به بهبود است که یک بار من آن را در زیر آب است.

580 نصب شده است. من کمی نگران در مورد فضا در مورد اما متناسب با آن کاملا خوب است. نصب درایور به طور کامل بدون درد و به زودی من و در حال اجرا.

اولین برداشت از کارت خوب هستند. من همیشه هر چند این فرمی کارت داغ و پر سر و صدا رفتن خود را آنلاین rep اما این کارت نه. در بیکار است ساعتها به صراحت باور نکردنی 51/135 مگاهرتز در 0.96 V و هنوز هم اجرا می شود ویندوز aero خوب است. بیکار دماهای در حال اواسط 30s بار کامل اواسط دهه 60 که شبیه به 6870. کولر نیز بسیار آرام واقع من نمی تواند آن را بشنود و در همه پشت مورد طرفداران هر چند من نیاز به اجرای آنها سریع تر از حالت عادی به نگه داشتن cpu سرد است.

من به پایان رسید نیمه دوم از بازی crysis 2 بر روی 580 و حتی زمانی که maxxed از گیم پلی کامل و بدون کم کردن سرعت در همه. آن را ok در 6870 و همچنین, اما من تا به حال به رها کردن از ultra به تنظیمات.

من تا به حال یک بازی سریع از بتمن و دوباره آن را خوب است. من نمی کردم سنگین physx بخش هنوز اما حتی در اوایل شما می توانید تفاوت را ببینید. من هنوز هم پیدا کردن بازی لکنتی اما در بخش اما به نظر می رسد حتی افراد مبتلا به sli 590s کمی از این در این بازی در DX11. من فکر می کنم آن است که یک موضوع را با این بازی به جای او سخت افزار.

ماموریت بعدی خواهد بود برای بازگرداندن WC راه اندازی کنید و سعی کنید اورکلاک کارت با پس سوز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>