من کمی در مورد شما بچه ها اما من دارم میرم سعی شده است به ترتیب سفارش سفارشی برای 3 واحد لاجوردی صندلی و خواست اصلی رنگ کنیاک با سیاه ثانویه من هم می خواستم برای سفارش لوازم جانبی همراه با آنها من فکر کردم 3 جداول و یکی از زیرسیگاری , تلفن شارژر و فلکسی نور.

اما آن است مطلق کابوس تا کنون من گفته شده است که من نیاز به تماس فلوریدا به بحث در مورد سفارش ؟ هر چیزی به غیر از سیاه و سفید ساده است که بطور قابل توجهی گران تر با 12 هفته زمان منجر شود و این شامل هر گونه تغییر در همه حال از نگهدارنده فنجان برای داشتن یک صندلی با یک گوه ( که تنها در دسترس بر روی RH طرف برای برخی از دلایل عجیب و غریب و یا انتخاب هر رنگ دیگر گزینه های لوازم جانبی در دسترس هستند در انگلستان به غیر از 2 جدول در حال حاضر ذکر شده در آمازون, آنها, point blank حاضر به کشتی دیگر لوازم جانبی به انگلستان از خود سایت تئاتر صندلی فروشگاه ؟
بعد از طریق آمازون زمانی که من سوال نحوه سفارش 3 واحد لاجوردی آنها به سادگی پاسخ داد: منظور 3 نفره و به ما ایمیل به طور جداگانه با شماره سفارش خود را و ما بخواهید مناسب 2 اسلحه به 3 جداگانه صندلی ! خواهد بود که ممکن است اگر آنها ذکر شده 3 نفره گزینه اما آنها تنها لیست فلکس در صندلی 3 گزینه است ؟
RickyLee من امیدوارم که آنها مرتب کردن بر اساس شما را با جایگزینی و خدمات به مشتریان خود بهتر است از فروش گروه

Icing در کیک است که من داشتند حرف زدند به آنها از طریق چت از طریق مسنجر بر روی وب سایت و پس از من داده بود و من اطلاعات کامل تماس و توافق را به 3 سیاه و سفید ساده و بدون هر گونه تغییرات از من خواسته آنها را به من ارسال یک فاکتور برای پرداخت و یا به نوعی از روش پرداخت امن من بود اطلاع داد که من تا به حال به ارسال اطلاعات کارت از طریق مسنجر چت آنلاین یا تماس فلوریدا !!! سپس از آنها پرسید که آیا می تواند ایجاد یک فهرست مناسب در آمازون و بی درنگ گفت: نه کسانی که گزینه های خود را . منظورم این است که آنچه چنگال پرسیدم کسی می تواند با من تماس از پایان خود را و آنها نیز حاضر به انجام این کار است . من فقط نمی فهمم روش خود را و به همین دلیل یک کار ساده است که بسیار دشوار است برای آنها را به ???

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de