خوب من تماس غنی برای تلفن های موبایل و به نظر می رسد مثل من مجبور به پرش از طریق پرتال تخصصی اولی قبل از آنها کمک خواهد کرد.
من برای اجرای صفحه بازآموزی ده بار!!! WTF??? آنها در حال حاضر فقط آن را به عنوان آنها به همراه? حتی LG فقط نیاز به آن را اجرا کنید پنج بار قبل از ارسال تکنسین.
این تصویر احتباس پس از اجرای بازآموزی نمی خواهد آن را حل کنند. اگر هر چیزی, آن را از بین ببرد/پوشیدن پنل. این خوب است اگر آنها پس از آن جایگزین پانل, اگر نه, سپس آنها را آزار تلویزیون من.

من چیز بهتر از اتلاف 10 ساعت از زندگی من در حال اجرا در این هفته است.
من پس از آن باید برای گرفتن عکس از واقعی “زمان واقعی” مطالب. آن را با نور طبیعی و متنوع تصاویر. چه نقطه ای از این ؟ چگونه آنها را ارسال محتوای پنهان است که این موضوع هر گونه استفاده دیگر از آنها را به رد تعمیر زیرا آنها می توانند آن را ببینید ؟
من عکس از یک رنگ زرد یا بنفش تست تصویر نشان می دهد آنها مشکل به وضوح.
به یاد داشته باشید این است که می توانید آنها را به تغییر پنل این است که برای دریافت آنها را به ارسال کسی به یک نگاه.

اگر کسی از غنی برای تلفن های موبایل است که خواندن این:
من 6 سال گارانتی. من گزارش خطا. شما نمی خواهید من را به تلویزیون بازگشت به فروشگاه به دلیل آن است که بیش از 39″.
من اینجا نیست برای انجام آزمایش های خود را. من نباید به یک هفته را صرف انجام این تست است.
من نباید به یک بار از تصاویر و ایمیل آنها را به شما. تلویزیون معیوب است. ارسال کسی به خونین آن را تست کنید. حتی هنگامی که کسی می آید من خواهد شد و سپس باید صبر کنید برای یکی دیگر از مراجعه به تغییر پنل.
من احساس می کنم که برداشت های bollocks و باید به بازی همراه با این جدول کلمات متقاطع در غیر این صورت شما نمی خواهد به من ثابت تلویزیون. من احساس وجود دارد هیچ نقطه ای با استدلال این مرد بر روی تلفن پس از توافق کرده اند که برای انجام این طولانی نفس روش (اتلاف وقت).

تلویزیون من بسیاری از OLED خصلت های جزئی مانند زرد و آبی رنگ اندکی عمودی باندهای. در عین حال من نمی رفتن را از طریق پانل های متعدد را امتحان کنید و پیدا کردن یک ایده آل. من فقط به تماشای محتوای عادی و به ندرت از آن نشان داد که هر گونه مشکلات. اما این موضوع این است که در محتوای واقعی. آن را به یک گسل است که وجود ندارد و حتی دو ماه پیش.
Costco در حال گرفتن کسب و کار من دفعه بعد. بدون messing با آنها.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im