کمک به سینمای خانگی راه اندازی!!

سلام به همه. من نیاز به کمک!!

من بلندگو
جبهه LR: 2 – R-625FA
مرکز: R-52C
طرف LR: 2 – R-51M
عقب: LR: 2 – R-51M
سربار: 6 تعداد = Micca M-8C (4 در فیلم اتاق و دو در پاسیو)

گیرنده: من با تکیه به سمت Denon 8500H اما احساس رایگان برای تغییر ذهن من شما بعد از خواندن این

پروژکتور: Optoma P1

اتاق ابعاد: 13′ x 12

من در حال حاضر در روند ساخت خانه من با همسرم. ما در مرحله ای که ما دیوار درست کردم ابتدا و بافت و تر و تمیز داخلی و درب می رویم در این هفته است.

من خریدم Klipsch راه اندازی چند ماه پیش کردم و فیلم اتاق همه prewired برای 7.1.4 راه اندازی و دیگری 2 سربار سخنرانان از پاسیو رفتن به فیلم اتاق. من متوجه این موضوع بیش از آخر هفته که من جلو L&R سخنرانان R-625FA باید دو جفت از ورودی (یکی از سخنرانان اصلی و دیگری برای upfiring Dolby Atmos) اما من فقط خانه سیمی برای 1 جفت ورودی برای هر سخنران. به همین دلیل است که من مطمئن هستم که اگر من راه اندازی 13 یا 15 کانال..

من سوالی از شما تجربه مردمی…

1). آیا من می توانم فقط با استفاده از یک بلندگوی کانال برای هر R-625FA و با استفاده از یک هادی برای دو ورودی? و یا انجام Upfiring Dolby Atmos نیاز خود را بلندگوی کانال ورودی ؟
اگر این مورد است, پس از آن من prewired 7.1.4 راه اندازی شده است در حال حاضر یک 9.1.4 اتاق فیلم setup با 2 بلندگو سقفی از پاسیو equaling 15 بلندگو.

2). آن را احمقانه با Denon 8500H 13 کانال گیرنده یا باید من قطعا قبل از آمپر و دریافت اضافی آمپر با برای مثال Denon 6500H (11 کانال)?

من سعی کردم با استفاده از تابع جستجو برای سوالات من اما نمی تواند پیدا کردن آنچه من به دنبال. با تشکر برای خواندن این! اجازه دهید من می دانم اگر بیشتر اطلاعات مورد نیاز

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de