سلام RES – سود وجود دارد ؟

این مشکل به ذهن من نیست در مورد CD مقابل Hi res اما نه که من فکر می کنم تعداد بسیار کمی از محصولات از کیفیت کافی برای hi-res به ماده است.

من که این چند بار یک تولید با کیفیت (خوب نوشته شده است/تنظیم ضبط میکس و مستر) mp3 320k خواهد صدای بهتر (بیشتر لذت بخش/جذاب به گوش دادن به) نسبت به متوسط تولید با کیفیت در 192/24.

بیشتر از آنچه دریافت shovelled در ما به عنوان بالا res واقعا مستحق اضافی ذخیره سازی داده ها مورد نیاز است و اگر هر چیزی وجود دارد استدلال می گویند که به عنوان به زودی به عنوان شما شروع به خراب با هر چیزی به غیر از یک واحد نمونه استاندارد میزان و عمق بیت و زور تبدیل بیشتر از نه, سپس, با کیفیت رنج می برند حتی اگر نه همیشه قابل شنیدن در نسل اول است.

همچنین از سال از ضبط و میکس من خودم را گرفتن بسیار هماهنگ بسیار ظریف نشانه (زیرا آنها اغلب شاخص های یک مسئله من نیاز به چک/صحیح).

نکته این است که من فکر می کنم اگر شما صرف بیش از حد تلاش در نگرانی در مورد این که آیا آن است 44.1 یا hi-res و سپس با گذشت زمان شما ممکن است به خوبی دریافت هماهنگ به برخی از تفاوت های ظریف را به شما یاد سمعی نشانه اگر آنها حتی در حال حاضر. این به مراتب بیشتر آشکار با mp3 در مقابل CD که در آن بیش از زمان من شروع به یادگیری سمعی نشانه ها به گوش حتی اگر من ممکن است به طور خاص آنها را متوجه مگر اینکه در غیر این صورت من به شدت برای گوش دادن مشکلات – که به عنوان یک مهندس صدا است که کار خود را.

این روزها من فقط لذت بردن از موسیقی است. نگرانی در مورد فرمت فقط می شود در راه است که IMHO – من فکر نمی کنم شما درگیر چه با شما در حال شنیدن اگر شما نمی تونم استراحت. فیزیولوژیکی این حس را – کمی عضلات در گوش شما را مرطوب صدا کمی و کاهش کیفیت ادراک خود را.

من بیشتر گوش دادن به hi-res چون من خدمات و دنده به انجام این کار. بسیاری نیز MQA برخی 320 mp3 هنوز (برخی از ایستگاه های من اشتراک است که به نظر می رسد این تلاش را به mp3 صدا بسیار خوب) برخی از فشرده سازی lossless hi-res و اکثریت است که هنوز سی دی با کیفیت. این نادر است که من می توانم بگویم چه فرمت چیزی است. گاهی اوقات ممکن است من از شنیدن چیزی که صدا نیست راست نوع از چیزی که در گذشته داشته اند من چک کردن تمام پردازش بودم استفاده در میکس/مسترینگ به مطمئن شوید که من تا به حال خراب, اما به احتمال زیاد کسی که نیست تا هماهنگ به چنین احتمالا هرگز متوجه.

هنوز هم من را انتخاب کنید hi-res بیش از CD? بله – چرا که نه ؟ گاهی اوقات شما پیدا کردن یک ضبط خوب که توجیه آن اضافی بیت اما متاسفانه خیلی به ندرت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>