HISENSE 55U7B v/s TCL 55EP640

روشنایی نیست بسیار مهم است و تنها واقعا چیزی به فکر می کنم اگر شما یک اتاق روشن. دلیل روشنایی تنظیمات ذکر شده

توسط EXAMPLENEWS در 13 اردیبهشت 1399
روشنایی نیست بسیار مهم است و تنها واقعا چیزی به فکر می کنم اگر شما یک اتاق روشن. دلیل روشنایی تنظیمات ذکر شده برای تلویزیون خیلی, در حال حاضر به دلیل HDR. برای استفاده از HDR با یک تلویزیون اگر شما نیاز به حدود 1000 CDM2.

الحاق ارزش جعلی است نرخ تجدید. هر دو تلویزیون با استفاده از 60hz پانل هر دو تلویزیون را الحاق شما می توانید استفاده کنید برای 'جعلی' افزایش نرخ refresh اگر شما می خواهید. شما می توانید مقایسه نیست یکی از تولید کنندگان الحاق تعدادی دیگر به عنوان آنها خواهد شد بر روی چیزهای مختلف.

مستقیم در مقابل لبه روشن - در این محدوده از تلویزیون آن فرقی نمی کند. شما یا باید روشن تر لبه به تلویزیون (لبه) و یا مناطق مرکزی بیشتر است که روشن/دیمر از هر یک از دیگر (مستقیم) و شما باید نازک تر TV (لبه) و یا ضخیم تر TV (مستقیم).

Local dimming خالیست تا زمانی که شما رسیدن به تلویزیون مانند سونی XF9005 یا سامسونگ Q70R در قیمت می باشد. هر ارزانتر تلویزیون است که تبلیغ 'local dimming است miss-تبلیغات. این ممکن است یک گزینه در تلویزیون, تنظیمات, اما از آن خواهد شد یا هیچ چیز یا تصویر بدتر است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب