جولای 8, 2020

اگزمپل نیوز

اخبار ورزشی یوفا

Hisense Q8 65 ULED بررسی

سلام به همگی می خواستم با شما به اشتراک گذاشتن تجربیات من در مورد جدید Hisense 65 اینچ Uled Q8.
من یک مدل استرالیایی 65 اینچ q8

به صداقت, من هرگز hisense فن من همیشه نگاهی به سامسونگ یا ال جی. و من قصد خرید lg nano 91. شناسه صرف ماه از الک را از طریق مشخصات فنی, بررسی, تست شده در فروشگاه و در خانه و غیره و غیره.
بزرگترین دلیل من تا به حال حل و فصل lG nano 91 برای نرم افزار و مجموعه کامل local dimming pro. این است آنچه شما نیاز دارید برای 4k uhd .

اما پس از دیدن q8 در فرد و پرداخت lottt کمتر برای q8 من آن را خریدم بیش از lg nano 91.

خود را بزرگ و من صادقانه آن را توصیه به هر کسی سلام دنبال بهترین ارزش برای پول کامل آرایه تلویزیون وجود دارد.

چرا ؟
کامل آرایه local dimming اگر شما نمی دانید که چه چیزی این است که آن را گوگل یا یوتیوب آن است. اساسا آن را روشن و خاموش و dims/تشدید مناطق خاصی از صفحه نمایش زمانی که مورد نیاز است.

این q8 دارای مشخصات قابل توجه. با 200hz حرکت صاف.
سفارشی JBL sound ( من صادقانه تنها با استفاده از من را احاطه کرده با فیلم در حال حاضر در مقایسه با سامسونگ) صدا موثر است!
این برنامه به صداقت واقعا سریع است.
دو کنترل از راه دور شما می توانید با استفاده از به طور معمول یکی از آلومینیوم یکی از شما می توانید اتصال از طریق بلوتوث برای فعال سازی صوتی.

و مورد علاقه من از چیزی است که پایه و زیر تلویزیون نیازی احمق لبه به لبه یکی مثل بسیاری دیگر تلویزیون.
معنی یعنی سامسونگ 65 اینچ ایستاده پای چاپ است 1340mm سلام یک تلویزیون بزرگ ایستاده است. Hisense است 1020.
کیفیت ساخت است در تاریخ همتراز با هر واحد دیگر تلویزیون بسیار نازک با یک قاب نازک فراگیر و مناسب و معقول یکپارچه جلو رو صدا نوار در پایین.

بله hisense برخی از ارزان تلویزیون و همچنین, اما پس از انجام ال جی سامسونگ و هر کس دیگری است. این مدل یکی از کسانی که من در واقع گیر نوار سیاه بر hisense نشان و دوستان من به من بگویید چه فکر می کنند آن است. فقط یکی از دوستان برداشت آن hisense به عنوان پدر خود را بیش از حد.
به صداقت آن زمان من حدود 30 دقیقه به راه اندازی و یک روز و یا بیش از حد افزایش سرعت همه چیز را دقیقا چگونه من آن را دوست دارم اما هی id خرید دوباره آن را برای قیمت پرداخت می شود.
4k uhd 60fps خیره کننده و رنگ و سیاه پوستان بسیار نزدیک به کامل است.

به سلامتی
استیو

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آهنگ پیشواز همراه اول