نوچ.
باتری را به اتهام نیست ، در بیکار دینام نمی خواهد در حال چرخش به عنوان سریع که کاهش میزان برق را تولید می کند. آن را به یک مقدار زیادی بسیاری دیگر برای بازیابی تخلیه باتری از شروع این ماشین اگر ماشین نشسته بیکار در مقابل آن رانندگی.

نفت دریافت نمی داغتر. نفت متوسط تنظیم سیستم خنک کننده. اگر خودرو سیستم خنک کننده کار است و سپس آن را نمی خواهد داغتر از آن من طراحی شده برای کار در. به یاد داشته باشید هر چند در غیر فعال آن را طولانی تر برای ماشین برای گرم کردن. اگر من شروع می شود و ترک آن را در بیکار من هرگز به سمت چپ آن را به اندازه کافی بلند برای دیدن دما سنج رسیدن به کاری عادی خواندن آن را به عنوان طول می کشد تا آن را گرم کردن در آن دولت بسیار طولانی تر از تمیز کردن آن را.

به علاوه فقط چرخش ماشین و اجازه دادن به آن غیر فعال است و فقط به هدر رفتن سوخت و ایجاد غیر ضروری تولید گازهای گلخانه ای.

یک ماشین می تواند به سمت چپ برای یک زمان طولانی بدون عوارض. بدترین شما به طور معمول نیاز به انجام است که شارژ باتری و اگر ماشین در حالت خوب بود قبل از اینکه در سمت چپ آن را خوب چند هفته قبل از آن حتی می تواند لازم باشد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im