HP N36L/N40L/N54L Microserver به روز شده AHCI BIOS پشتیبانی می کند.

عنوان نیاز به به روز رسانی این بایوس با این نسخهها کار در N36L/N40L/N54L

همانطور که می دانیم HP Microsever تنها پشتیبانی از AHCI از طریق 4 درایو داخلی خلیج و اتصال SATA 4/5 (پورت شروع از 0) در حال IDE mode.

وجود یک BIOS شناور در اطراف, اما هیچ کس واقعا مطمئن شوید که دقیقا چه چیزی تغییر کرده است در این و همچنین چگونه به تاریخ آن است – این بایوس را گزینه ای برای فعال کردن AHCI mode در این پورت ها.

با این حال شخصا با یک دستگاه مانند یک سرور من نمی خواهم برای قرار دادن هر چیزی وجود دارد که می تواند سازش همه چیز و می خواهید به نگه دارید تا تاریخ با به روز رسانی BIOS HP موضوع است.

بنابراین من تغییر داده اند خود من بایوس فایل های با, رسمی, ابزار, من فکر کردم من می خواهم قرار دادن یک موضوع در اینجا, بنابراین من می توانید به اشتراک گذاری/بحث در مورد این فایل با هر کس. من نیز تغییر هر به روز رسانی بنابراین ما می توانیم نگه داشتن این قابلیت است.

من باید مهر بایوس فایل با اطلاعات مورد نیاز از جمله فروم من نام آن نمایش داده شده است ارسال بنابراین شما می دانید که بایوس شما باید از اینجا/من.

می توانید یک mod اجازه دهید من می دانم که اگر ما می توانیم این مهم است و من به روز رسانی آن را با هر نسخه وجود دارد تسهیلات برای آپلود فایل بایوس اینجا ؟ آن 2.0 mb. اگر نه چه وب سایت مجاز در اینجا است که من می توانم آپلود فایل ؟

——————————————-
19/10/2011
به روز رسانی BIOS
اضافه فن گزینه (هنوز مطمئن شوید که چه می کند این دقیقا اما باید یک بازی)
ساده AHCI/IDE تنظیم:
حذف – AHCI منو برای تنظیمات/درایو وضعیت
– IDE منوی تنظیمات/درایو وضعیت

30/09/2011

Microserver AHCI BIOS O41072911

اضافه شده
– AHCI پشتیبانی از پورت SATA 4/5 (پورت در شروع 0)
– AHCI منو برای تنظیمات/درایو وضعیت
– IDE منوی تنظیمات/درایو وضعیت (برای کسانی که استفاده از IDE mode)

28/02/2008

23/2/2013
تغییر به نصب و راه اندازی آسان,روش,
Unrar, فایل, قرار, مموری استیک USB به کامپیوتر است که در آن پوشه دوبار کلیک کنید بر روی RunMe. دستورالعمل بر روی صفحه نمایش و سپس خروج و قرار دادن چوب USB در Microserver و راه اندازی مجدد برای به روز رسانی BIOS.

TheBay_Microserver_Bios_041.rar

کار بر روی نسخه جدید Bios ارسال خواهد شد به زودی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>