Huawei P30 Pro 128GB رم 8GB VOG-L29 سیاه + 128Gb Huawei NM کارت + مورد

من برای فروش Huawei P30 Pro 128Gb گوشی. آن را با جعبه اصلی, سریع, شارژر و کابل USB و کتابچه راهنمای کاربر. هیچ هدفون من می ترسم – من کاملا مطمئنم که من هرگز آنها استفاده می شود اما نمی تواند آنها را پیدا کنید در هر نقطه! این گوشی قفل شده است به تمام شبکه و به روز شده برای آندروید 10. تلفن هنوز تحت گارانتی Huawei تا 26 مارس 2021.

این گوشی نیز با یک اصلی Huawei 128Gb NM 90 مگابایت/s نانو کارت حافظه است که آمازون در حال حاضر آگهی برای £41 و یک نام تجاری جدید Ringke Fusion-X مورد که در حال حاضر £9 در آمازون است.

این گوشی در وضعیت بسیار عالی نوار جزئی علامت در پایین گوشی در قاب است که زمانی که در مورد شما نمی بینم به هر حال وجود دارد و نیز بسیار خوب خراش بر روی صفحه نمایش در حدود 2 سانتی متر طولانی که تحت استفاده عادی شما واقعا نمی بینید پس از من بعد از اعمال یک محافظ صفحه نمایش من نمی بینم در همه. آن را واقعا خوب است ابتدا اما به وضوح نیاز به ذکر شود. آن را واقعا سخت به عکس آن, اما شما می توانید آن را در یکی از عکس های پیوست شده.

این تلفن همراه از یک حیوان خانگی / دود رایگان خانه و خواهد بود sanitised با دستمال مرطوب الکل قبل از ارسال.

من به تازگی به فروش می رسد یک LG OLED TV از طریق این فروم و دریافت بازخورد مثبت از خریدار. شما همچنین می توانید بررسی کنید عالی ebay فروشنده بازخورد در اینجا:-

من ebay فروشنده انتقادات و پیشنهادات – renster21

من متصل شده و مقدار زیادی از عکس اما اگر شما هر گونه سوال و یا می خواهم هر گونه اطلاعات بیشتر من یک فریاد.

این قیمت شامل اضافی 128Gb حافظه کارت با نام تجاری جدید مورد و ایمیل سلطنتی بعد بیمه ویژه تحویل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>