فاتحان از آژاکس در دور 32, ختافه را پاداش یکی دیگر از کراوات در برابر محترم اروپایی فعالان به عنوان آنها را در غول های بین المللی خواهد شد که مشتاق به ذخیره کردن یک دیو به بقیه در این مرحله از لیگ اروپا.

• اینتر وارد UEFA Europa League, پس از ناکامی در مذاکره راه خود را از طریق لیگ برتر بخش پایان سوم پشت سر بارسلونا و بوروسیا دورتموند. آنها cruised گذشته بلغاری قهرمانان فولاد خوزستان در دور 32 (2-0 یک 2-1 ثانیه).

• ختافه به پایان رسید به عنوان نایب پشت بازل در لیگ اروپا گروه C به دور از 32 با یک 3-0 صفحه اصلی پیروزی در برابر مقدماتی رقبای کراسنودار. سپس آنها را شوکه 2018/19 لیگ قهرمانان اروپا نیمه نهایی آژاکس با 3-2 مجموع پیروزی در این دور از 32 اولیه دوم-پای اعتصاب در آمستردام از Jaime ماتا در نهایت اثبات تفاوت بین دو طرف (2-0 ثانیه 1-2 یک).

جلسات قبلی
• این ختافه اولین یوفا برخورد با یک باشگاه ایتالیایی.

• اینتر در مقابل ثروت از تجربه در برابر اسپانیا مخالفت کرده و شانس قابل توجهی بهتر است در صفحه اصلی (W9 D9 L2) از دور (W3 D2 L15) هر چند آنها خود را از دست داده اخیر سن سیرو برخورد در برابر اسپانیایی بازدید کنندگان پایین رفتن 1-2 بارسلونا در هفته 6 از این فصل لیگ قهرمانان اروپا – یک نتیجه به پایان رسید که نه بازی بدون شکست در اجرای این وسایل (W3 D6). گذشته خود را با شکست برابر Liga باشگاه بود ده سال پیش نیز در برابر بارسلونا زمانی که آنها غالب 3-1 در پا برای اولین بار خود را در لیگ قهرمانان اروپا نیمه نهایی قبل از رفتن به آسانسور جایزه در مادرید.

فرم راهنمای
Internazionale
• چهارم در سری A در 2018/19 بین اروپا مبارزات انتخاباتی به پایان رسید و با شکست اینتراخت فرانکفورت در UEFA Europa League round of 16 پس از آنها تا به حال به پایان رسید و سوم خود در لیگ قهرمانان باشگاه های بخش پشت سر بارسلونا و تاتنهام – اولین بار که اینتر تا به حال موفق به پیشرفت از گروه خود در نه لیگ قهرمانان مبارزات.

• تاریخچه مکرر خود را در این فصل به اینتر تنها می تواند مدیریت را یکی دیگر از مقام سوم خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا که بسته شدن خانه شکست به بارسلونا scuppering شانس خود را و ترک آنها را با هفت امتیاز – یک بار کمتر از در مبارزات انتخاباتی قبلی.

• پیروزی بر فولاد خوزستان گرفته شده اینتر به لیگ اروپا دور 16 برای چهارمین بار اما آنها از دست داده اند و هر سه از روابط قبلی خود را در این دور از رقابت در حال سقوط به تاتنهام پس از وقت اضافی در 2012/13 (0-3 یک 4-1 h) ولفسبورگ در فصل 2014/15 (1-3 a 1-2 ثانیه) و فرانکفورت در 2018/19 (0-0 یک 0-1 ثانیه).

• هر چند شکست در سن سیرو در دو دور 16, روابط سه بار جام یوفا برندگان برنده خود را در چهار بازی خود در لیگ حذفی فاز. در این رقابت ها به طور کلی مقدماتی شامل خانه خود رکورد W11 D4 L4 اما آنها موفق به کسب فقط سه تا از گذشته خود را هشت ساک وسایل در میلان (D3 L2).

ختافه
• ختافه پنجم رسید در 2018/19 اسپانیا لیگ دقت از دست رفته در یک تضمین لیگ قهرمانان اسکله. در عوض آنها در لیگ برای بار دوم خود را 2010/11 اولین داشتن به پایان رسید در مرحله گروهی با هفت امتیاز و یک سوم قرار می گیرد, پایان, پشت, اشتوتگارت و پسران جوان.

• این باشگاه اسپانیایی را تنها اروپایی دیگر کمپین در 2007/08 بود خود را به عنوان موفق ترین آنها ساخته شده آن را به تمام راه را به یک چهارم نهایی جام یوفا قبل از بیرون رفتن در دور اهداف پس از وقت اضافی برای, آلمانی, غول, Bayern München.

• ختافه برتر مرحله حذفی از رقابت های اروپایی تنها برای دومین بار در این فصل به لطف دو پیروزی هر کدام در برابر Trabzonspor و کراسنودار در گروه C. قرار داده است که آنها را یک نقطه در پشت بخش برندگان بازل که آنها را ضرب و شتم دو بار.

• ختافه را 2-1 پیروزی در Krasnodar در هفته 2 به پایان رسید یک اجرا از پنج اروپایی مسابقات خارج از اسپانیا بدون برنده (D3 L2) و یکی از تنها دو پیروزی آنها موفق شده اند در جاده ها در این رقابت (D2 L4) و دیگری داشتن در Trabzonspor در هفته 5 (1-0). در 2007/08 جام یوفا کمپین کردند و چندین چشمگیر, دور, نتایج پیروزی 2-1 در تاتنهام آلبورگ و بنفیکا و نقشه کشی 1-1 در AEK آتن و بایرن.

لینک ها و چیزهای بی اهمیت
• دیگو گودین صرف 12 فصل در اسپانیا قبل از پیوستن به اینتر در سال 2019 سه با ویارئال و نه با اتلتیکو مادرید. او در مواجهه ختافه 18 بار در لیگ برتر برنده 13 از این مسابقات (D3 L2) به ثمر رساند و در برابر آنها را در اتلتیکو مادرید 2-0 دور پیروزی در فصل 2013/14.

• الکسیس سانچز برای بارسلونا بین سال 2011 و 2014 به ثمر رساندن چهار گل در پنج لیگ برتر بازی برابر ختافه (W3 D1 L1).

• رئال مادرید-متولد بورخا والرو در اسپانیا برای رئال مادرید B مایورکا و ویارئال قبل از حرکت به ایتالیا در سال 2012 در حالی که اینتر تیمی کریستیانو Biraghi صرف 2015/16 فصل در وام در گرانادا.

• ختافه دو Allan گرید (اودینزه 2009-10) و لئوناردو Chichizola (Spezia 2014-17) باید هر دو بازی برای باشگاه های ایتالیایی.

• ویکتور موسی (اینتر) و Kenedy (ختافه) هر دو در وام از چلسی که در آن آنها در حال حاضر تحت اینتر رئیس آنتونیو کونته.

• کونته به اتهام ایتالیا جانبی که زدم اسپانیا از یورو 2016 فرانسه 2-0 دور 16 پیروزی در Stade de France.

• Jorge Molina هدف برای ختافه برابر کراسنودار در هفته 6 ساخته شده او در 37 سال و 234 روز پنجم قدیمی ترین گلزن در لیگ, گروه مرحله نهایی.

• اینتر 2-0 شکست خورده بودند با یوونتوس در تورین در یکشنبه شب سوم خود را پی در پی داخلی را شکست. آنها در حال حاضر دنباله یوونتوس با نه امتیاز و دوم قرار لاتزیو هشت در بالای سری A جدول, البته با یک بازی در دست در هر دو باشگاه است.

مربیان
• یک مبارز و همه کاره هافبک کونته است که اغلب در ارتباط با یوونتوس گذراند 13 فصل به عنوان یک بازیکن برنده شدن در یک گنج از غنائم از جمله 1995/96 لیگ قهرمانان اروپا. او همچنین مربی باشگاه به سه پی در پی سری A عناوین بین سالهای 2012 و 2014 به اتهام ایتالیا برای دو سال از جمله UEFA EURO 2016 نهایی و سپس برای ترک چلسی, که در آن او موفق به کسب لیگ برتر و جام حذفی قبل از اینکه جایگزین هموطن Maurizio Sarri. پس از یک سال فرصت مطالعاتی کونته منصوب شد به عنوان رئیس اینتر در مارس 2019.

• یک مربی از تجربه قابل توجهی در اسپانیا پایین تر لیگ جثه ‘په په’ Bordalás افزایش یافته است به شهرت در فصل های اخیر دستیابی به back-to-back تبلیغات به لالیگای اسپانیا با Alavés و از طریق بازی آف ختافه که در آن او وارد شده در ماه سپتامبر 2016. او پس از هدایت به میزان متوسطی منابع مادرید باشگاه به هشتم و پنجم در دو فصل اول به عنوان یک Liga مربی دومی منجر به مدرک برای مرحله گروهی از 2019/20 UEFA Europa League – اولین کمپین اروپایی پس از 2010/11.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de