سلام. با عرض پوزش به شنیدن این که ! هنگامی که شما اضافه Sonos soundbar را روی صفحه تلویزیون نمایش 3 قسمت پیام گفت: soundbar اضافه شده از راه دور در حال حاضر را کنترل soundbar با سه کنه ؟ من تعجب اگر تلویزیون شما دارای همان نرم افزار به عنوان معدن. آن را نمی ممکن است که در این صورت من راه حل نمی شود.

من Sonos برنامه – در ابتدا من با استفاده از تابع زیر سیستم تلویزیون اضافه کردن کنترل از راه دور. و به دنبال این مراحل را برای جفت کردن از راه دور با soundbar. من Sonos برنامه را نشان نمی دهد نام از راه دور است که توسط زوج و یا هر گونه اطلاعات در همه.
من نمی دانم که چگونه برای حذف یک کنترل از راه دور از Sonos برنامه به عنوان برنامه من تنها ارائه می دهد گزینه ای برای جایگزین فعلی از راه دور.
من فکر کردم همان است که شما برای پاک کردن Sonos soundbar حافظه آن را به عنوان تنها می تواند به یاد داشته باشید یکی از راه دور در یک زمان بنابراین من انجام یک تنظیم مجدد کارخانه. این به نظر نمی رسد به هر گونه تفاوت. اما وقتی به من گفت Sonos پشتیبانی فنی این آنها بسیار نگران و به من گفت برای انجام این کار دوباره به عنوان آن می تواند آسیب به تجهیزات.

شاید تماس Sonos پشتیبانی فنی و از آنها بخواهید اگر شما می توانید پاک کردن soundbar حافظه برای آماده سازی آن برای کنترل از راه دور.

من یک کنترل از راه دور کارشناس اما از آنچه که من خوانده ام سحر و جادو از راه دور اصلاح خود را که آیا به استفاده از RF یا IR. زمانی که من آن نقطه را در نوار صدا که با استفاده از مادون قرمز از راه دور آن را فعال می کند حتی زمانی که تلویزیون در است. بنابراین من فکر نمی کنم که مسئله شما نیاز به حل کند.
من به معنای واقعی کلمه ساعت را صرف بازی با این موضوع بود که من مصمم به آن را به کار.
این تنها زمانی بود که من اضافه شده یکی دیگر از نام تجاری soundbar به تلویزیون و سپس به روشن Sonos با نام تجاری و قلم Sonos برنامه هایی که در آن کار می کرد. من این را چندین بار تا زمانی که به طور غیر منتظره ای در آن کار می کرد.

به نظر می رسد بسیار داد و بیداد کن ناپایدار روند و در هر پشتیبانی از پست من خوانده ام مردم می گویند آنها با استفاده از آزمون و خطا برای روز قبل از آن کار می کرد.

یکی دیگر از گزینه های من بود با توجه به استفاده از یک پیر IR کنترل از راه دور است که کار با تلویزیون های قدیمی و یا خرید های جدید لاجیتک جهانی از راه دور.

موفق باشید !!!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im