من تا به حال خارش سال است که فقط نیاز به خراشیده شود.

من تعجب که چرا یکی نمی تواند با استفاده از معتبر واقعی سینما سخنرانان در تنظیمات صفحه اصلی و گفته شد zietgiest که آن را نمی تواند انجام شود که برق مورد نیاز بیش از حد بود که اتاق ما بودند بیش از حد کوچک است و سخنرانان بودند بیش از حد بزرگ و بیش از حد زشت است.

اما پس از آن با الهام از عموزاده ما در ایالات متحده در AVS من شروع به فکر می کنم که آن را می تواند انجام شود در یک اتاق اختصاصی حداقل. بنابراین من شروع به بحث در مورد این با دندانه دار کردن در حماسه خانه سینما و آخر هفته را به عمل قرار داده و سفارش من با او و مجموعه ای از J. B. L. 3677 سخنرانان وارد پنجشنبه گذشته.

Jag آمد برای کمک به راه اندازی. من خندید که من دیدم اندازه جعبه. عظیم است. بسیار عظیم است. بزرگتر و سپس B. K. یکپارچه و این تصور بود تایید کرد که اولین سخنران آمد در خارج از جعبه – آنها بزرگتر از یکپارچه. بزرگ – اما با کمال تعجب سادگی تمام شده برای مصرف کننده محصول درجه.

بعد از تقریبا دو ساعت را صرف تلاش برای قرار دادن یک سخنران پشت من آکوستیک صفحه نمایش با صفحه نمایش سمت چپ در محل. بعد از شوق و شعف و عرق و اشک و به معنای واقعی کلمه خون ما تسلیم آشکار و متوجه شدم روی صفحه نمایش و در نتیجه من d.من.y. پوشش سیستم را به پایین می آیند. خوشبختانه جداسازی قطعات بود نه کابوس من پیش بینی شده و پس از تنها سه ساعت در مجموع ما آماده برای رفتن.

اولا سخنرانان قرار شد از طریق سرود را Arc2 با نتایج مناسب و معقول (لطفا pdf زیر). وجود دارد برخی از رول کردن در فرکانس های بالاتر اما تا 5khz حداقل در مقایسه favourably با من M. A. مدال طلا.

سپس ما شروع به گوش دادن. “فراموشی” بود تست دیسک/فیلم انتخابی از من عاشق intro با تام کروز در روایت به عنوان چارچوب آن عظیم موسیقی توجه داشته باشید.

من صادقانه بر اولین آهنگ من کمی نگران است. این سخنرانی به نظر می رسید کمی “anaemic” و باس تقریبا غیر موجود. با این حال زمانی که به عنوان قاب به نظر می رسد هر دو دندانه دار کردن و من دمیده شد دور ضربه. برخی با شدت بهم زدن! وای! قطعا بهترین من تا کنون شنیده ام در یک خانه سینما تعیین. آن را در حال حاضر متاسفانه ساعت 3 صبح, بنابراین ما تصمیم به تماس آن واریز شده و من سمت چپ بلندگو در حال اجرا در بیش از آخر هفته در حالی که من دور بود با کار.

من برگشتم به لذت در روز یکشنبه. اجرا در در حال حاضر با داشتن یک اثر فوری. در حال حاضر اواسط باس است که این سخنرانان معروف برای آشکار بود. صدا به نظر می رسد به “رسیدن” به اتاق. من به نشستن در ردیف دوم از اتاق من که قبل از این صدا همیشه به نظر می رسید به ترجمه و بومی سازی به صفحه نمایش اما در حال حاضر صدا پویا و “در yer چهره”. دندانه دار کردن به نظر می رسد دوباره و ما تا به حال لوکس از چند ساعت در مقایسه J. B. L. به با xtz سینما سری. در حال حاضر من دوست دارم با xtz و آن را تنها در مقابل طرفدار مصرف کننده خارش که متوقف شده بود من خرید یک مجموعه خیلی هیجان زده شدم به مقایسه این دو.

که با xtz را نا امید نیست. دوست داشتنی treble بسیار خوب اسلم و بسیار سینمایی بلندگو. با این حال حداقل برای من که J. B. L. فقط صدا بزرگتر – آنها باید به عنوان آنها را از لحاظ جسمی هستند. دوباره احساس کردم که طرفدار زبانان “رسیده” به اتاق و دوباره این بیشتر آشکار از ردیف دوم.

بنابراین اتخاذ یک برنامه به طور بالقوه گران قمار به نام خانه سینما geekdom من احساس می کنم مانند آن پرداخت می شود. هر روز این بلندگو صدا بهتر و من درک می کنم آنها می توانند حداقل دو هفته به اجرا در درستی. بزرگ مثبت هستند اواسط باس است که بطرز شگفت انگیزی موثر و مطلق پویا با کیفیت برای ارائه. جهنم من آن را می گویند – آن را می سازد من اتاق صدا دقیقا مانند یک سینما – و بعد از همه نیروانا که همه ما در تلاش است آن را نمی?

آنها نیز به پایان رسید اما قطعا برای یک اتاق اختصاصی و کوره-کمتر بیشتر ترجیحا پشت آکوستیک صفحه نمایش – به عنوان آنها طراحی شده بود.

ارزش تحمل در ذهن بیش از حد است که با حساسیت 99db این می تواند رانده شده توسط خود را در باتلاق استاندارد av گیرنده.

من احساس می کنم آنها می تواند صدا حتی بهتر در یک اتاق بزرگتر از معدن ( 2.85 x 6 متر) که آنها را می توان در سطوح بالاتر و احتمالا حتی بهتر است با یک قدرت آمپر بیش از حد.

من می دانم که Jag است این نوزادان در دسترس حماسه. من به شدت توصیه می کنند گوش دادن.

چرا باید یک تقریب از سینما صدا زمانی که شما می توانید واقعی سینما صدا در یک حجم است که با این نسخهها کار در یک اتاق اختصاصی?

بزرگترین تعریف من می تواند به این سخنرانان است که آنها را شست تا از missus.

ما فیلم “رنگو” امشب و برای اولین بار او در واقع قدردانی من مجموعه: “این بلندگو صدا خوب,” او گفت: “آنها فقط بر شما”.

ستایش بالا در واقع به عنوان آنها همچنان به اجرا در من به طور کامل انتظار می رود آنها را به صدا حتی بهتر است.

نرم افزار go!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de