JVC D-ILA صورتی\سرخابی خط خطی ثابت – X35 در این مورد عکس از داخل نوری بلوک

وجود دارد بسیاری از موضوعات در شبکه مورد مسائل با انواع JVC D-ILA پروژکتور داشتن راه راه رنگی در لبه روی صفحه نمایش ظاهر می شود در طول زمان است. وجود انواع دلایل داده شده و برخی از رفع پیشنهاد شده اما در این موضوع را نشان می دهد آنچه که من در بر داشت در یک تعمیر یک X35. (آن را برای دل ضعف نیست)

با تشکر از @غره برای اهدا پروژکتور به این علت ارزش :clap:

با توجه به جهت گیری از پروژکتور این به طور معمول به نظر می رسد در سمت راست برای سقف و یا چپ اگر قفسه نصب شده است. در این مورد معدن قفسه نصب شده است و یک قرمز/بنفش/صورتی راه راه پایین سمت چپ بود طرف قابل رویت ترین در یک پس زمینه سفید.

IMG_1407.jpg

علت در این مورد هم ریختن زرد آینه در نوری مسیر. وجود دارد برخی از پیشنهادات در وب است.

اصلی نوری بلوک حذف شده

IMG_1414.jpg

در زیر آینه و تنظیم کنندگان سه صفحات فلزی با پیچ.

IMG_1415.jpg

آینه که برخی از آنها dichroic قفل شده در محل توسط دو قطعه فلزی که چسب و با هم برای جلوگیری از حرکت بیشتر. وجود حاشیه ای تنظیم مجاز به دلیل سیاه و سفید گیره نه به اندازه کافی برای درمان آن است. از بین بردن گیره ممکن است اجازه می دهد کمی بیشتر جنبش اما سوراخ پیچ دور هستند و بنابراین تنها اجازه می دهد تا مقدار بسیار کمی از جنبش.

آبی آینه سمت راست بالای صفحه زرد آینه راست پایین قرمز\نارنجی ؟ که در پایین سمت چپ.

راه حل آن این است که برای شکستن چسب اتصال دو فلز قطعه تنظیم و reglue. مشکل این است که برای انجام این تنظیم شما نیاز به انجام در محل\مجهز با انواع خنک کننده در محل. تنها آبی آینه ای است که به راحتی قابل تنظیم زرد یکی سخت تر است اما غیر ممکن نیست. یکی قرمز است که در پشت یک تخته مدار. آنچه که من تصور کنید در کارخانه است که نوری بلوک کالیبره شده در قابل تنظیم برای مهار آینه تنظیم تنظیم شده است و سپس چسب برای جلوگیری از حرکت بیشتر.

آینه به خصوص یکی قرمز بسیار نازک هستند و اگر من آنها را شکستن من فکر می کنم این امر می تواند آسان به انجام است.

کسری از یک میلی متر حرکت است به اندازه کافی برای حل و فصل این مشکل در برخی از موارد است. من پس از آن reglued استفاده از ناخن به عنوان آن قابل جابجایی و من آن را به دست.

چند نظر در دیگر درمان در وب سایت:-

1) چسب – شکست – متقاعد نشده در مورد این چسب بود قطعا دست نخورده در هر دو آینه کنندگان و هیچ بارز جنبش است. گسترش و حرکت در طول زمان از قطعات می تواند باعث این موضوع

2) دمیدن هوای داغ به آن – شما باید خیلی خوش شانس به این درمان آن

3) نوار آلومینیوم – این کار خواهد کرد اما به طور موثر شما در حال جایگزین کردن نوار چسب و با استفاده از اصطکاک به نگه داشتن آینه تعدیل در محل. با هیچ چسب و تنظیم کننده حرکت “آزادانه”. این ممکن است باعث فشار بیش از حد در آینه.

هنگامی که شما حذف تنظیم کننده توسط مصرف کردن, سیاه, پیچ شما ممکن است به خوبی جلو آینه از طرف دیگر دارنده به عنوان به خوبی. این ظریف هستند.

پروژکتور انجام داده است کاملا چند ساعت (~4,000??) و جمع آوری تعداد زیادی از گرد و غبار در همان زمان من محروم کردن آنچه که من می تواند از PJ و نوری بلوک و تمیز آن است.

قبل از من شروع شده (و نه گرد و خاکی :p)

IMG_1385.jpg

آن را یک ایده خوب در نظر گرفتن آن همه به بیت

IMG_1405.jpg

نوری بلوک در معرض – ظریف آینه گرد و خاکی o_O

IMG_1418.jpg

گرد و خاکی آینه

IMG_1416.jpg

نوری پس از تمیز کردن بلوک

IMG_1421.jpg

چه اتفاقی می افتد اگر شما شکستن آبی آینه چسب :facepalm:

IMG_1423.jpg

به طور کامل درمان شود (هر چند اعتقاد وجود دارد ممکن است یک اثر خفیفی از رنگ زرد در بالای صفحه سمت راست)

IMG_1422.jpg

اگر چه وجود دارد متفاوت است قرار گرفتن در معرض در 2 آخرین تصاویر PJ است به طور قابل توجهی روشن تر از آن بود که من برای اولین بار آن را کردم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>