سلام AV فروم-

این اولین پست تا خرس با من! که من پیدا کردم این سایت به دنبال یک تلویزیون, اما آن را سخت به فروشگاه معیار است که من در مورد مراقبت از (من می رساند اهمیتی نمی دهند که در مورد فن آوری صفحه نمایش من) بنابراین من فکر کردم من می خواهم درخواست برخی از کارشناسان آگاه.

TLDR – لطفا توصیه زیادی تلویزیون برای رفتن بر روی دیوار بالای یک طاقچه برای پر کردن فضا از لبه به سقف است که بسیاری از زوم و تنظیمات رنگ برای درست برای هر منبع.

در اینجا وضعیت:

بازسازی یک اتاق خانواده که دارای یک لبه در اطراف 2 دیوار. لبه است 5″ یا 7″ عمیق (که بسته به دیوار) و وجود 47″ قابل استفاده از فضای عمودی بین لبه سقف. من می خواهم به دیوار سوار تلویزیون بالای طاقچه و تلویزیون بود که حداکثر اندازه که متناسب به راحتی در آن فضا است. که باعث می شود برای یک خارجی بعد عمودی مورد 43-44″” و بسیاری 85″ تلویزیون اینچ به نظر می رسد نزدیک به آن است. نسبت به نیمکت را 6′-9′ از دیوار که باید مورد مناسب برای یک تلویزیون در اندازه.

این یک ایده خوب است ؟ استفاده از فضای عمودی به نظر می رسد کارآمد اما تلویزیون احتمالا تا پایان بالاتر بر روی دیوار از آن خواهد بود اگر ما فقط سوار همان تلویزیون روی یک دیوار صاف و بدون لبه. باید به نظر من تنظیمات دیگر مانند با استفاده از یک کنسول و ایستاده یا نصب تلویزیون در یکی از غیر لبه دیوار ؟

بعد از نظر صدا است. من به عنوان خوانده شده که در اندازه های بزرگ جدیدتر مدل تلویزیون در واقع sub-par سیستم های صوتی و باید زوج با یک سیستم صوتی خارجی از برخی از نوع. یک زیر تلویزیون صدای نوار و استفاده خوبی از آن عمودی فضا ؟ یا باید من نگاه کاملا مجزا سیستم های سینمای خانگی? یا این فقط مزخرف و پردازنده صدا خوب است ؟ خانواده من نیست صوت, اما من می تواند درک مناسب سیستم بلندگو.

توجه بعدی این است که سازگاری و هوشمندی/لالی. منابع برای تلویزیون خواهد بود Chromecast, نینتندو, سوئیچ, PS4, گاهی اوقات یک کامپیوتر لپ تاپ و گاهی اوقات یک میراث از طریق کنسول کامپوزیت یا جزء. من نمی نیاز به تلویزیون هوشمند توابع دلیل من ترجیح می دهم برای کنترل همه چیز از گوشی من از طریق Chromecast و حتی ترجیح می دهند “گنگ” تلویزیون به طوری که وجود دارد کمتر به طور بالقوه hackable IoT دستگاه در شبکه می باشد. ایده آل “گنگ” تلویزیون را چندین پورت HDMI و یک DisplayPort برای کامپیوتر و, چند, یا حداقل به اشتراک گذاشته کامپوننت و کامپوزیت ورودی. واقعیت به نظر می رسد به مداخله در اینجا: دوست دارم برای دیدن یک مثال نقض اما به نظر می رسد مانند بسیاری از تلویزیون های جدید ندارد DisplayPort (در این اندازه که متعلق به راه-به-گران قیمت تجاری مانیتور) و می خواهم که یک جزء ورودی که در یکی از کانال های رنگ دو برابر به عنوان یک کامپوزیت تصویری.

بنابراین فرض کنید کامپیوتر اتصال از طریق HDMI بعدی در نظر گرفتن بالا است configurability از تصویر – شما می توانید درست برای overscan کامل/محدود RGB و دیگر خصلت های کامپیوتر و یا میراث دستگاه انجام شود ممکن است از تلویزیون بدون نیاز به (و یا نیاز به قادر به تنظیم همه چیز در منبع ؟ قادر به غیر فعال کردن overscan به ویژه در درایو من دیوانه بنابراین ایده آل تلویزیون را دستی تنظیم زوم (نه فقط wide را/کامل/هر).

آخرین نظر گرفتن آینده تصحیح? من تمایل به خرید دستگاه نیست, صفحه نمایش, و من می خواهم به نگه داشتن این صفحه نمایش برای یک مدت زمان طولانی شاید 10+ سال است. من اهمیتی نمی دهند اگر شاید برخی از کنسول بازی و یا دستگاه های دیگر از 2025 نمی کند نگاه خود را بر روی یک تلویزیون خریداری شده در سال 2020 فقط می خواهم به می دانم که می توان آن را در وصل و ساخته شده به کار می کنند. به طوری که HDMI 2.0 برای رفتن به استاندارد برای سال آمده و یا باید من در آینده نوع از بندر ؟

و سپس ما را به قیمت به دنبال به صرف تحت USD $2,500 شاید مایل به رفتن به $3,000. به عنوان مثال تلویزیون در محدوده قیمت در دسترس در محلی نقدی n’carry هستند: ال 86″ کلاس – سری 9 نانو – 4K UHD LED تلویزیون ال سی دی سامسونگ 85″ Class – Q7D سری – 4K UHD QLED تلویزیون ال سی دی سونی, 85″ Class – X850G سری – 4K UHD LED تلویزیون ال سی دی

نگاه به جلو به افکار خود را با تشکر!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im