من به تازگی خریداری 55″ LG C9 برای استفاده به عنوان خالص بازی کامپیوتر نمایش (من آن را دوست داشتم آنقدر که من خریدم یکی دیگر از 65″ C9 برای اتاق نشیمن!). من فقط کالیبره 55″ در SDR حالت بازی که من اجرای آن را بیشتر در [email protected] SDR از طریق یک RTX 2080 Ti. من واسنجی آن با استفاده از Calman برای LG در رابطه با یک نام تجاری جدید xRite i1Display Pro. متاسفانه بلافاصله پس از کالیبراسیون متوجه شده بود که من از دست دادن جزئیات در سیاه پوستان به این نکته که بعضی از بازی ها تقریبا unplayable (تیم ملی Post Scriptum و غیره)

در اینجا یک مثال از تیم ملی که در آن همه چیز در قرمز بیضی شکل است که در واقع سیاه و سفید بر روی صفحه نمایش من – من نمی توانید ببینید, چرخ, آهنگ, و غیره.

zerocontrast.jpg

من هم دیدم از دست دادن جزئیات در سایه ها در Call of Duty و DCS تنها بازی که من بازی کردم پس از کالیبراسیون.

هنگامی که با استفاده از Calman من کالیبره OLED ها نور پس زمینه به بیرون پمپ 115 nits به عنوان پیشنهاد شده توسط خرید است که به همراه نرم افزار (آن را می گوید به هدف 15% بالاتر از نیاز SDR هدف از 100 nits). متاسفانه من نمی توانستم بفهمم که چگونه به انجام مرحله 9 در راهنمای (Calman خانه برای LG خرید) که ظاهرا استفاده می شود:

“…به صورت دستی تنظیم روشنایی و کنتراست برای اطمینان از نمایش است که قطع نشده و دور از هر گونه مقادیر RGB در نزدیکی سفید”

می شود که چرا من با داشتن چنین بد مسائل را با قسمت های تیره تر از صحنه ؟ من سعی کردم تداوم تا OLED نور پس زمینه روشنایی, اما آن را کمک نمی کند.

هر گونه ایده ها خواهد بود بیشتر خوش آمدید!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im