LG OLED B9 صاحبان و موضوع بحث

افسرده به خرید یک تلویزیون و پیدا کردن یک موضوع به آن اختصاص داده شده اما هیچ علاقه ای به آن ندارند! مطمئنا بیشتر مردم باید خریداری این فوق العاده تلویزیون ؟

به هر حال یک زن و شوهر از سوالات که من امیدوارم که کسی جواب خواهد داد:

1. LG B9 می تواند رکورد FreeView محتوا به یک دستگاه USB مانند یک کارت حافظه و یا هارد دیسک به عنوان من پیدا کردم که من وصل در هر دو بیش از آخر هفته.

اما 16 گیگ SanDisk memory stick من استفاده می شود مورد آزمایش قرار گرفت توسط تلویزیون و به من گفته شد آن را قابل استفاده (مطمئن نیستم که چرا…) بنابراین من در وصل 1.5 TB 2.5″ هارد دیسک به پورت USB در پشت تلویزیون (نه یکی از دو طرف). من پس از آن قادر به تنظیم برنامه ها – دو راگبی 2019 بازی های جام جهانی به رکورد اما متوجه شدم بعد از آنها تا به حال ثبت نشده است.

USB پورت هستند و تنها 2.0 و 3.0 (که واقعا باور نکردنی برای یک تلویزیون در این محدوده قیمت) هم ضبط شکست به دلیل وجود قدرت کافی (من می دانم که USB 3.0 فراهم می کند قدرت بیشتری نسبت به USB 2.0)? همچنین آیا این دستگاه باید به متصل به یک پورت خاص – من دیدم ذکر شده در پرسش و پاسخ در LG در مورد دستگاه نیاز به وصل پورت 1 به رکورد ؟

2. من تلویزیون متصل است و چهار دستگاه – یک Xbox One X است که متصل به آسمان+HD جعبه PS4 طرفدار نینتندو سوئیچ و یک سونی UBP-X800 BD player. تمام devces شناسایی شده توسط تلویزیون من یک هشدار از طریق پاپ آپ در بالا گوشه سمت راست به این تحت تاثیر قرار دهد – اما گاهی اوقات تلویزیون نتواند به دریافت یک تصویر از آنها معنی من باید به نوبه خود دستگاه را خاموش و سپس دوباره. سونی X800 بازیکن این حدود 50% از زمان اغلب زمانی که من خارج کردن سینی برای قرار دادن یک دیسک به جای به نوبه خود بر روی بازیکن اول اما بیش از آخر هفته من PS4 Pro شکست خورده برای نمایش یک تصویر بیش از حد (که قبلا آن را بی وقفه کار کرده بود). تبدیل PS4, نرم افزار خاموش و سپس در حل و فصل آن است.

من با استفاده از همان Antiference 3m گواهی 4K کابل HDMI برای همه دستگاه ها به جز نینتندو سوئیچ (که 1080p دستگاه به هر حال) از جمله 1m نسخه Antiference کابل از آسمان+HD box به من Xbox One X.

این یک قیاس موضوع ؟ چرا این اتفاق می افتد ؟ حقيقت دیجیتال سیگنال یا باید کار تمام وقت و یا شکست در همه زمان ها نیست گاهی اوقات کار می کنند و گاهی نه ؟

وجود دارد هر گونه تنظیمات شما می توانید تغییر دهید به قیاس بین دستگاه ها بیشتر قابل اعتماد است ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>