در گذشته من با استفاده از Netgear NeoTV 550 و Dune HD Smart D1 به بازی بازی های blu-ray از هارد دیسک و/یا USB شده اند و نسبتا با نتایج راضی است.
(من فقط استفاده از آنها برای خود من blu-ray پروژه های که نمی رمزگذاری شده و یا محافظت شده ، برای مثال 8bitMemoirs.com).

سپس من به تازگی خریداری HiMedia Q10 Pro و نه نا امید. این دستگاه به نظر می رسد می شود بسیار کندتر از قدیمی NeoTV 550 و هوشمند D1 و همچنین فاقد برخی blu-ray قابلیت. تا آنجا که من می توانید ببینید دلیل این است که آن را در واقع فقط لینوکس نسخه از کودی که استفاده شده است که با استفاده از libbluray است که هنوز فاقد جنبه های مختلف.
بدیهی است که این ناامید کننده است برای دیدن است که آن را آهسته تر در پخش Blu-ray زمانی که من انتظار می رود یک دستگاه جدیدتر سریعتر می شود.

بنابراین من فرض این است که احتمالا این مورد با اکثر Android جعبه مانند Egreat, Zidoo و VidOn.من دستگاه. اما لطفا من درست است که یکی در صورتی که این مورد نیست.

در واقع من به دنبال یک جعبه است که جدیدتر از NeoTV 550 و هوشمند D1 و پاپ کورن ساعت دستگاه های, اما ارائه می دهد همان خوب blu-ray قابلیت پخش. است که هیچ یک از ساخت چنین جعبه های دیگر ؟ آیا Blu-ray Disc Association کشتن آن همه با Cinavia? (نیاز تولید کنندگان به پرداخت هزینه مجوز).

هر گونه توصیه برای یک جعبه است که می تواند بازی های blu-ray از USB?

با تشکر!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im