به دنبال ماشین چمن زنی چمن توصیه

شما هنوز هم برای رفتن به این مشکل با برگ بدون در نظر گرفتن که آیا شما باید واقعی یا مصنوعی چمن. مصنوعی چمن نیست تعمیر و نگهداری رایگان به خصوص در شرایط شما را توصیف به عنوان شما ممکن است مختلف ساخت یو پی اس از جمله خزه. که می تواند درمان شود اما شما هنوز هم می خواهید به برگ را انتخاب کنید تا.

چمن و علف های هرز رشد بدن افت می کند به طور قابل توجهی در زمستان به علت حرارت هوا قطره لزوما نور است. علف های هرز را ندارد, در زمستان, این آسیب در زمستان است که اجازه می دهد تا علف های هرز را انتخاب کنید تا سریعتر در بهار\تابستان است.

چمن را از تحت پوشش با برگ همان راه اگر شما چیزی را ترک پوشش چمن در تابستان آن را به سرعت خاموش می رود سبز. آن را به عنوان انعطاف پذیر در زمستان و است که باعث از دست دادن.

نرم افزار زمین خواهد بود ترکیبی از املاک چمن, چمن مصنوعی بیش از یک خوب زهکشی گرم زیر. گرم بیت بودن یکی از مهم ترین عوامل است.

ایده آل چمن در حال رشد در شرایط گرم روز و باران در شب.

Re سیلندر چمن بله از لحاظ فنی آنها را برش بهتر را به عنوان آنها با استفاده از یک سیلندر در برابر پایین تیغه. اما آنها نیاز به تعمیر و نگهداری به عنوان حق فاصله بین پایین تیغه و سیلندر باید به درستی نگهداری می شود. بیش از حد و آن را قطع نمی چمن خود را بیش از حد و تیغه را خواهد جم یا سایش بسیار سریعتر. آنها بسیار خوب با برگ یا نسبت به متعارف دوار ماشین چمن زنی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>