کم dialogue حجم “راه حل” در Yamaha AV گیرنده

سلام به همه

در نهایت پس از بازی در اطراف با مقدار زیادی از تنظیمات من آمپلی فایر Yamaha RX-V685 من در بر داشت این کار در اطراف و من واقعا امیدوارم که این راه حل که من را امروز (با تصویر از تنظیمات) کمک می کند تا همه کسانی که در حال مبارزه با این موضوع (درست مثل من تا به حال) در سراسر جهان است.

Ok. بنابراین برخی از پایه اطالعات در مورد راه اندازی:

تقویت کننده: Yamaha RX-V685
تلویزیون: سونی
سخنرانان: Harman Kardon HKTS 9 با ساب ووفر.

در حال حاضر برای شروع با من فقط “متوجه” که فیلم/تلویزیون نشان می دهد بازی در آمازون نخست یا Zee 5 عمدا شده است مجموعه ای کم حجم و سطح (که من نمی فهمم به چه دلیل؟) برای همه “دیالوگ” که بازیگران/بازیگر نقش اول زن در حالی که ارائه; پس زمینه اثر مجموعه “به شدت” بالا ایجاد یک ترس ناگهانی در داخل یک قلب هنگامی که آن صدای انفجار به دلیل حجم بالا سطح از سخنرانان که من تا به حال به افزایش آن را به دلیل کم صدا دیالوگ & دلیلی است که چرا من تا به حال به هر میلی ثانیه ای نگه دارید که Yamaha از راه دور در دست من با دست در هر دو دوره “+” & “-” دکمه های فرم کم & حجم بالا به طور مداوم به این موضوع بالا نگه داشته بود من خیلی محتاط در آن زمينه شدید سر و صدا است که خواهد آمد تا هر گونه دوم چنین است که آن را تا به حال تبدیل شدن به کاملا دشوار است برای من به تمرکز بر روی فیلم و داستان کاملا خراب من هیجان و خلق و خوی از تماشای محتوا..

بر خلاف زمانی که من دیدم هر گونه محتوا در یوتیوب خواننده (گفت و گو) بودند “واضح و روشن” بدون نیاز به انجام هر گونه تنظیمات به آمپلی فایر یاماها. بنابراین حتی در حجم کم مانند -24 به -21 گفت و گو تحویل شد به اندازه کافی روشن به درک در حالی که در آمازون نخست & Zee 5 من تا به حال به افزایش حجم تمام راه را تا -11 برای دریافت واضح و روشن خواننده و آماده به چهره کسانی که شدید پس زمینه و جلوه های صوتی هر لحظه… – کاملا مسخره!!!

بنابراین در حال حاضر راه حل – The 1st چیزی که من سعی کردم به تنظیم تطبیقی, جمهوری دموکراتیک کنگو به من آمپلی فایر یاماها به عنوان پیشنهاد بالاتر از این که کمک نمی کند در تمام.

من از رفت:

– تنظیمات (Setup) از آمپلی فایر Yamaha RX-V685
– انتخاب 1st گزینه از لیست سخنرانان (مراجعه کنید به تصویر 1).
– انتخاب سطح زیر سخنران تنظیمات.

در حال حاضر این است که راه حل >>>>

*** افزایش سطح دسی بل برای همه سخنرانان به +10 از ارزش فعلی است که آن را نمایش می دهد.
برای ساب ووفر من انتخاب شده از DB به عنوان 00.0 b’coz اگر این مجموعه به -10.0 dB از اثرات ساب ووفر نمی خواهد احساس تنظیم این عنوان در طعم و مزه خود را.***

در حال حاضر من می توانید گوش دادن به “روشن و واضح” دیالوگ حتی در دوره سطح از -31!!! که پیش از من تا به حال به آن را افزایش می دهد به -11. لطفا توجه داشته باشید: من به انتخاب “7ch استریو” برای این است.
اما اگر من را انتخاب کنید و فراگیر رمزگشایی یا خنثی X و غیره… جلوه های صوتی از من که به افزایش حجم در بیت btw -27 به -26 b’coz دیالوگ ارائه می شود تنها از مرکز بلندگو.

همچنین توجه داشته باشید که همراه با تطبیقی, جمهوری دموکراتیک کنگو من نگه داشته اند YAPO حجم به عنوان به خوبی. هنوز مطمئن شوید که آیا تبدیل آن ایجاد خواهد شد هر مسئله اما این است که توصیه می شود در Yamaha Audio دستی برای نگه داشتن این دو تبدیل شده است.

که در آن است! این موضوع ثابت شده است!

بنابراین در حالی که من مطمئن نیستید که از بلندگوی خود را راه اندازی اما من احساس می کنم تلاش های بالا راه حل قطعا باید کمک به آن را به عنوان بسیار برای من بود.

همچنین در حالی که من متوجه نشدم هر گونه تفاوت در 5.1 جلوه های صوتی با تنظیم دسی بل برای همه سخنرانان به +10dB اما اگر من از من پست پشت…(-:

همه بهترین!!! (-:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im