به سند ~ دلیل من در ابتدا با استفاده از یک مجموعه تصادفی اندازه گیری موقعیت است که به سادگی که به نحوی یا دیگر, من موفق به خواندن آن بخش از کتابچه بنابراین دلیلی برای نتایج رضایتبخش کاملا معدن است. زمانی که من می توانم در این مجموعه به درستی نتایج بسیار بهتر اگر نه کاملا حق با شماست. اما همانطور که در گزارش آن را آخرین بار نیست. صبح روز بعد آن را اگر اصلاح اتاق بود اما تبخیر (به سختی آنچه شما نیاز دارید با یک جفت Lyngdorf W210 sub) است که منجر به موافقت با Gecko تشخیص است که این واحد باید معیوب.

مارمولک را بپرسید که آیا یا نه این واحد دارای آخرین نسخه سیستم عامل نصب شده (چه من تعجب می کنم که سیستم عامل به عنوان نرم افزار؟) اما به عنوان این واحد نیست و باید در بلند مدت منجر به اتصال آن به کامپیوتر من قادر به بررسی کنید.

مشاهدات خود را در مورد اضافی/جایگزین ابراز فیلتر جالب هستند و من در حال حاضر می خواهم به این نتیجه رسیدند که خنثی است بهترین تنظیم. همه دیگران صدا دستکاری در یک راه یا دیگری, حتی اگر آنها ممکن است انجام کاری مفید در انزوا مانند صاف کردن برخی از بالا پایان edginess.

به عنوان به طور مداوم جزئی از ضبط به ضبط در تلاش برای جبران من از طریق رفت و هفت سال است که با درایت RCS که شما ممکن است بدانید که شامل 12 باند پارامتریک اکولایزر. شما می توانید انتخاب کنید که دقیقا در آن 12 فرکانس شما در تنظیم هر eq. نقطه عرض eq. (از نظر ocatave گسترش) و پس از آن افزایش و یا کاهش در هر یک از این فرکانس نقاط تا +/- 10Db در 0.1 Db افزایش به عنوان پیتر Lyngdorf خود را استفاده می شود برای همیشه لطفا برای انجام در تدبیر show dem است. به همین دلیل من تصور Lyngdorf (شرکت) تصمیم بسیار قطعا شامل یک مرکز در خود RC محصولات.

جدا از وجود تعداد بسیار کمی از Lyngdorf نمایندگی مجاز و فروش در وهله اول (جالب سونکس Hi-Fi در مکان های خاص به نظر می رسد در میان آنها تنها یکی (به دانش من) در واقع سهام RP-1 (صوتی مقصد در تیورتن) و اینکه آیا آنها می خواهم آماده به قرض دادن من یکی از بحث انگیز است. آن زمان من فروشنده های محلی (که نه Lyngdorf فروشنده) 6 ماه برای دریافت نگه دارید از آنچه به نظر می رسد مارمولک یکی و تنها وام واحد (به نظر می رسد به صرف یک دوره طولانی در وام به کسی که در مادرید) و هنگامی که آن را در نهایت وارد هر دو RCH و یک بخش کلیدی از پایه میکروفن از دست رفته بودند هر چند Gecko فرستاده RCH چند هفته بعد.

Gecko پذیرفت که RP-1 نشده است خیلی از فروشنده (من نمی دانم در مورد DPA-1 هر چند مقصد صوتی هستند تبلیغات خود را سهام واحد در £2,500) به همین دلیل است که آنها تقریبا هرگز به محصول استفاده می شود/ex-dem بازار است. انتخاب Hi-Fi به طور خلاصه به یکی برای 1200 پوند (به اعتقاد من صاحب به روز رسانی DPA-1) اما این رفت و بسیار به سرعت و قبل از من رفت و به دنبال یک.

که کنار من اولویت برای یک RP-1 به عنوان مخالف به یک DPA-1 ناشی از این واقعیت است که آرزوی من است برای همه Bryston (& PMC) سیستم به عنوان یک معیار بنابراین من می شنوید دقیقا همان چیزی درج RoomPerfect در حال انجام است و اگر من نمی خواهم آن را برای برخی از دلیل و یا دیگر من نخواهد بود گیر بدون D:AC و pre-amp. در این لحظه من برگشتم با سیستم آن را به عنوان sans RP-1 در 2 حالت کانال و اگر چه باس نیست که واضح و معتبر به عنوان من ممکن است مایل به آن بود (برای همه آن ضعف دیگر این تدبیر مطمئنا کردم همه چیز درست در آن بخش) آن را قابل قبول و من هنوز هم می توانید گوش دادن به موسیقی است.

من هنوز هم امیدوار است که RP-1 ارائه خواهد شد آنچه که گزارش شده است در تمام بررسی من خوانده ام و قبول دارم که این شرم آور است که کمتر رضایت بخش اجرای بسیاری از اوایل RC سیستم شاید به خطر بیافتد بازار برای آنهایی که خوب است. فروشنده بی تفاوتی همچنین بخشی (پست قبلی نشان می دهد که یک جای تعجب تعداد زیادی از مردم که در hi-fi مغازه ها نیست در واقع خیلی به hi-fi ~ اونا فقط جعبه شیفت) در حالی که من تصور کنید که تعداد بسیار کمی از خریداران آینده نگر هستند به احتمال زیاد به wowed با مزایای بتن مسلح با هر چیزی به غیر از صفحه اصلی محاکمه. این بدان معناست که فروشنده احتمالا نیاز به صرف یک یا دو ساعت نصب واحد و تنظیم آن احتمالا از یک شب و همچنین سفر به انجام این کار. و در بالای همه که برای یک واحد نیست که یک هسته سیستم جزء (منبع/amp/speakers) و آن تنها یک چیز است (البته برای برخی از مردم یک برنامه به طور بالقوه چیزی بسیار با ارزش) RP-1 است که به سختی ارزان در £2,800. حتی من تعجب کردم که چرا این هزینه £2,800 به جای گفتن £1,800 توجه به این که DPA-1 تنها در حدود £3,600. و شما واقعا نمی تواند (به طور موثر) dem RC در نشان می دهد یا به این دلیل اساسی آکوستیک از dem اتاق متفاوت است به طور قابل توجهی با توجه به چگونه بسیاری از مردم در آن وجود دارد در هر زمان را. اگر اینباره می گوید به مخاطبان خود “و این است که چگونه این سیستم برای تلفن های موبایل بدون RC….”, وجود دارد محدود به سوء ظن است که سیستم صدا بسیار خوب برای شروع با و است که آن را به RC به صدا در نیمه مناسب و معقول.

به علاوه البته با بیشتر و بیشتر مردم این روزها امید بستن برای همه-آواز, همه, رقص, در خانه تئاتر گیرنده است که آیا 2 کانال 2+2, 5.1 یا 7.1 با RC (اغلب Audyssey سیستم من باور) ساخته شده است در برای بیش از نه خیلی بیشتر از یک گرند آن سخت است برای دیدن چرا بازار چیزی مانند RP-1 بسیار rareified. همچنین شما می توانید دانلود RC برنامه های کردن اینترنت برای پول بسیار کمی.

من فروشنده فقط به نام دور به جمع آوری واحد و تا حدودی برای او معتقد است که آن را به خطر انداخته شفافیت با وجود اعتراف به داشتن شده است به عنوان تعجب من شده است که آن را بهبود می بخشد میانی. اگر من می توانید دریافت می کند که آنچه را که قرار است در باس و همچنین به عنوان آنچه در آن می کند در میانی می شود dead cert خرید.

اما در حال حاضر من فقط باید صبر کنید تا ببینید چه Gecko دوباره با پس از واحد بوده است به دانمارک بازگشت و برای بررسی است. من فقط امیدوارم که آنها نمی گزارش که این عملکرد کاملا و که آنها قادر به پیدا کردن هیچ مشکلی با آن. هو همهمه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im