ساخت فیلم صدای بهتر با باس EQ

من شروع این موضوع به این امید که ما می توانید اطلاعات بیشتر را ببینید.
داشتن شده است بازی در اطراف با این حدود یک ماه برای من به سرعت متوجه شدم که این برنامه به طور بالقوه بزرگترین ارتقاء شما می توانید انجام دهید به عنوان شما در حال بازیابی فیلتر های صوتی از یک فیلم که هیچ آمپر/بلندگو/sub ارتقا همیشه می تواند انجام دهد. هر کسی که اغلب فکر می کردم که فیلم صدا ضعیف و یا فاقد باس’ است و احتمالا ندانسته تجربه یک فیلتر آهنگ باس چیزی است که در حال تبدیل شدن بیشتر و بیشتر از این استودیو است. هدف از این بازی است که به ارمغان می آورد این فیلتر باس به بالا و به سطح با بقیه محدوده فرکانس بنابراین آن را تبدیل به یک پهنای باند کامل فیلم دوست دارد که شما در حال حاضر تجربه با عنوان جنگ دنیاها هالک باور نکردنی و غیره!

شما نیاز به خرید یک MiniDSP 2x4HD و شما همچنین نیاز به یک لپ تاپ/مک. آنچه شما انجام دهید این است که شما برای اتصال لپ تاپ خود را به 2x4HD یا با کابل USB و یا با استفاده از یک اتصال WI-DG Wifi/پل اترنت و یک بار BEQ فایل بر روی یکی از config اسلات تماشای فیلم و سپس حذف فایل.. ثانیه طول می کشد به انجام و ساخته شده است بسیار ساده برای دانلود جدید BEQ فایل ها با استفاده از اطلاعات در Github مخزن و برنامه دسکتاپ.

شده است وجود دارد برخی از BEQ نسخه ی نمایشی کلیپ آپلود بنابراین شما می توانید سعی کنید بدون نیاز به خرید تجهیزات آنها کد گذاری به عنوان PCM آهنگ ها و هر کلیپ را 2 آهنگ های صوتی یک استاندارد مسیر دیگر خواهد بود که BEQ ردیابی شما, شما به سادگی سوئیچ بین آنها را به احساس می کنید/شنیدن تفاوت.. این نسخه ی نمایشی کلیپ ارسال شده در اینجا. پس هیچ بهانه ای برای آن را امتحان کنید آن را به عنوان رایگان به نمونه و سپس شما می توانید تصمیم بگیرید که آیا شما فکر می کنم آن را به ارزش £230 به فیلم های خود را صدای بهتر :cool:

هر کسی با منطقی قادر به ساب ووفر در حال محدود کردن قابلیت های خود را به صورت منظم با بازی کردن این فیلتر آهنگ های باس, آیا این فیلتر در 20 و 30 و یا حتی 40hz وجود دارد مقدار زیادی از محتوای برگرفته اگر شما در هر یک از عناوین ذکر شده است. لینک زیر را ببینید برای هر گونه اطلاعات فنی, چگونه به خواندن نمودار 2x4HD راه اندازی آخرین به روز رسانی و BEQ عناوین و غیره!..
باس EQ برای فیلتر فیلم – AVS فروم | سینمای خانگی بحث و بررسی

من خواسته ام آرن اگر من می توانید استفاده گاه به گاه تصویر پس در اینجا یک مثال از یک به شدت فیلتر آهنگ باس (خط نقطه چین) و یک BEQ آهنگ (خط جامد)

از آن لذت ببرید :thumbsup:

اساسی برای راه اندازی یک یا دو فیلم و با استفاده از معادله درون خود AVR.

من با فرض اینکه شما تمام کردم BEQ فایل ها و برنامه دسکتاپ از اینجا.. bmiller/miniDSPBEQ (پایین برای دستورالعمل در مورد چگونه به نصب)

اولین چیزی که به انجام خواهد بود دانلود 2x4HD افزونه با استفاده از کد که آمد خود را با MiniDSP و یک زمان خوب به خود را آشنا با این پلاگین.
اتصال 2x4HD به لپ تاپ خود را از طریق کابل USB و انجام یک تنظیم مجدد کارخانه از بازگرداندن تب همراه بالا سمت چپ.
تغییر سیگنال ورودی به آنالوگ (در ورودی صفحه را انتخاب کنید بین USB/نوری/آنالوگ)
اتصال خود را subwoofer1 کابل از خود AVR به ورودی 1 در 2x4HD
اتصال subwoofer1 کابل از خروجی 1 در 2x4HD به خود ساب ووفر
(Connnect sub2 کابل به ورودی 2 در 2x4HD)
(اتصال sub2 کابل از خروجی 3 در 2x4HD به خود ساب ووفر)
دوباره اجرای خود را AVR کالیبراسیون یک بار 2x4HD است که در زنجیره ای برای جبران هر گونه تاخیر اضافه شده (ظاهرا حدود 4 فوت)
آن است که توصیه می شود که شما صرفه جویی در پیکربندی پیش فرض فایل با استفاده از file/save tabs

گام بعدی خواهد بود بار BEQ فایل کلیک کنید تا فایل/بار/بار پیکربندی به زمان حافظه

بعدی را انتخاب کنید BEQ فایل شما می خواهید برای بارگذاری..

کلیک کنید باز بعد از چند ثانیه آن را تایید آن لود شده به هیئت مدیره و شما آماده برای بازی.
زمانی که فیلم به پایان رسید, شما نیاز به حذف BEQ فایل ساده ترین راه برای انجام این کار به سادگی بارگذاری خود را ‘به طور پیش فرض پیکربندی’ شما ذخیره شده بر روی آن خاص پیکربندی حافظه..

گام های زیر لازم نیست برای تک تک کاربران زیر و اختیاری است که برای دو زیر کاربران است.
شما احتمالا نیاز به دریافت ورودی 1 و 2 با هم مرتبط اگر با استفاده از دو یا بیشتر از جایگزینهای و/یا ورود BEQ فیلتر به صورت دستی این کار انجام شود با انتخاب PEQ در دو ورودی در بالا سمت چپ از پاپ تا صفحه وجود دارد یک کانال را انتخاب کنید تب, را انتخاب کنید کانال سپس تیک لینک را فعال کنید تیک جعبه. در حال حاضر هر BEQ فیلتر وارد یک ورودی کپی خواهد شد به ورودی دیگر..

و تقریبا از اصول اولیه پوشش داده شده است.

اگر شما در حال اجرا بیش از دو subs سپس شما نیاز به تغییر متقاطع در خروجی های 2 و 4 به طور پیش فرض آنها را پیکربندی شده برای سخنرانان آنها به سادگی نیاز به تغییر به فیلتر بالا گذر کنار و شما خوب به آن بروید.

بقیه این بخش اختیاری است (بسته به اینکه آیا شما با استفاده از REW برای EQ)

با استفاده از BEQ طراح برنامه برای دانلود آخرین BEQ فایل
را انتخاب کنید تنظیمات/تنظیمات/BEQ فایل (در پایین) اضافه کردن یک دایرکتوری برای BEQ فایل ها را به ذخیره می شود و با کلیک بر روی آیکون تازه کردن (پایین سمت راست) برای دانلود/به روز رسانی آخرین BEQ فایل ها را به محل مشخص شده.
BEQ طراح می توان در اینجا دانلود 3ll3d00d/beqdesigner

دستورالعمل های خود را نگه داشتن تنظیمات خروجی در حالی که بارگذاری یک BEQ بر روی فایل ورودی با استفاده از BEQ طراح
مطمئن شوید که شما را به طور پیش فرض پیکربندی ذخیره شده از قبل

ایجاد یک نمودار/PVA و نظر طیف با استفاده از BEQ طراح
کلیک کنید ابزار/استخراج فایل صوتی در صفحه بعد با کلیک بر روی محل فایل و انتخاب آهنگ های صوتی تیک مخلوط به تک و تلفات صوتی را انتخاب کنید عصاره (سمت راست پایین) هنگامی که آن به پایان رسید با کلیک بر ایجاد سیگنال

یک نمودار به نظر می رسد باید زیر نمودار هستند و دو فلش با کلیک بر روی فلش سمت چپ و صفحه نمایش باید تقسیم به دو نمودار. بر سیگنال به سمت چپ از پایین نمودار و آهنگ را انتخاب کنید و شما باید ببینید از نظر طیف..

در پایین سمت چپ در زیر سقف را انتخاب کنید آیکون در سمت چپ و یک تجزیه و تحلیل جدید صفحه ظاهر می شود.. در بالا سمت چپ آن می گوید: چپ و راست کنه یکی کلیک کنید و مقایسه کنید..

این نمودار نشان می دهد 1-40hz و پس از آن 1-160hz بیش از دو بخش به طور پیش فرض اما می توان با استفاده از تغییر فرکانس تنظیمات قسمت بالا وسط..

….

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>