Marantz SR7011, SR6011 AV 7703 صاحبان موضوع

واقعا لذت می برد با استفاده از جدید 6011 در طول دوره تعطیلات. باقی مانده سخنرانان وارد و نصب شده در 23. هیچ آزمایش و در عین حال با هر چیزی غیر از 5.1.

من مسائل قبلی با قوس رفت و با جایگزینی کابل HDMI.

چند چیز من خیلی مشتاق –

واحد به نظر می رسد تمایلی به دیدن ‘ مشترک دایرکتوری که در آن فایل های FLAC اقامت در Synology NAS. آن را می بیند که در آن فایل های mp3 اقامت به راحتی به اندازه کافی. به اشتراک گذاری خواص به نظر می رسد همان است و تنها تفاوت من می توانید ببینید این است که فایل های mp3 را در به طور پیش فرض ‘موسیقی’ دایرکتوری, در حالی که FLAC آنهایی که در یکی به نام “sonos’ برای من سیستم Sonos. من انجام داده ام دوباره نمایه سازی ورزش در NAS بنابراین شاید که آن را مرتب کند. من هنوز هم می توانید آنها را از طریق Sonos واحد متصل به گیرنده پس از آن یک موضوع مهم. ویرایش مجدد شاخص ورزش ساخته شده است که آنها قابل مشاهده است هر چند نه کاملا به عنوان من پیش بینی. حداقل آنها وجود دارد!

نکته بعدی این است که رادیو اینترنتی سیستم های ارائه شده توسط vTuner/radiomarantz. من می خواستم به گوش دادن به یک کریکت تفسیر در BBC 5live ورزشی فوق العاده است. لینک مستقیم به ایستگاه گیرنده (vTuner) لیست بازی نیست. آن را نمی خواهد بازی بر روی یک کامپیوتر از radiomarantz.com یا احتمالا چیزی برای انجام با vTuner سرور و وب سایت (و یا ظاهر می شود) در خارج از انگلستان ؟ من در بر داشت یک متفاوت mp3 (.pls) جریان آدرس و اضافه آن را به صورت دستی حذف به radiomarantz.com و آن را از وجود دارد بر روی یک کامپیوتر. اما این جریان هنوز هم حاضر به بازی از گیرنده. فقط استخراج لینک از درون .لطفا فایل را ببینید که آیا کار می کند, هر چند که من نمی تواند آن را امتحان کنید تا در این شب ، اما Sonos جریان این ایستگاه خوب کار می کند و بدون هر گونه پر حرفی کردن. من می دانم که وجود دارد یک مسئله عمده در کل با BBC جریان است و ما برای تغییرات بیشتر اما TuneIn در Sonos به نظر می رسد بهتر پیکربندی از vTuner در Marantz در حال حاضر. ویرایش – با استفاده از لینک های استخراج شده از .لطفا فایل کار کرده است. بدیهی است radiomarantz.com اجازه می دهد تا استفاده از .لطفا در حالی که گیرنده نمی کند که به نظر می رسد کمی عجیب و غریب. من در حال حاضر OK تا جریان تغییر آدرس. من در بر داشت radiofeeds.co.بریتانیا به عنوان یک منبع مفید.

احتمالا انگشت مشکل در بخشی از من اما یکی از فرزندان ما متصل به واحد با استفاده از پخش و این ثابت کمی دشوار به خروج. من می توانم انتخاب اصلی ورودی با مشکلی نیست اما به محض این که من فشرده رادیو اینترنتی دکمه نمایش در واحد تغییر به پخش با صفحه نمایش موجود بر روی صفحه تلویزیون. آن را هنوز هم انجام این 24 ساعت بعد. تعویض گیرنده در برق به نظر می رسید که تنها راه خروج از آن است.

جزئی قولنج در مورد غیر این صورت محصول عالی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>