من فکر نمی کنم کسی به درستی پاسخ OP سوال…

به منظور رسیدن به مرحله تطبیق مورد بحث من کارهای زیر را انجام دهید:

1) با crossover فیلتر اعمال شدهرا اندازه گیری در REW با استفاده از آکوستیک زمان مرجع (انتخاب کنید می گویند خود را جلو چپ بلندگو برای این) خود را جلو چپ خود را در جلو راست خود را در آن و فرعی خود را در آن.

2) شما در حال حاضر نیاز به مقایسه فاز سه در فرکانس متقاطع. برای انجام این کار با استفاده از پوشش tab در بالای صفحه کلیک کنید و سپس در فاز تب.

3) هدف این است که برای رسیدن به مرحله زیر برای مطابقت که از سخنرانان اصلی بیش متقاطع منطقه است. در حالت ایده آل این مرحله خود را به چپ و راست بلندگو نشان داده شده یکسان خواهد بود اما در عمل هر تقارن در اتاق/طرح معنی خواهد بود که این مورد نیست. اگر چنین است, سپس شما می خواهید برای دریافت مرحله زیر را به نشستن در جایی بین این دو است.

4) تفاوت زمان (dt) بین فرعی و برق محاسبه می شود و با اندازه گیری اختلاف فاز (phs) در متقاطع فرکانس (f) با استفاده از فرمول dt = phs / (360*f). بنابراین برای مثال اگر وجود دارد یک اختلاف فاز از 60 درجه در 80 هرتز متقاطع و سپس تغییر زمان مورد نیاز خواهد بود 60 / (360 * 80) = 0.0021 s = 2.1 ms. (خواندن را متوقف کند در حال حاضر هر چند که این لزوما به تاخیر اعمال می شود.)

در حال حاضر می آید بخشی است که سخت تر برای توضیح. من بهترین من…

آنچه که ما در حال هدف این است که صدا از سخنرانان اصلی و ساب ووفر در فاز معنی که قله ها و فرورفتگی از صدای موج از هر یک می رسند ‘صف’ به طوری که مجموع آنها را بلندتر صدا به جای لغو هر یک از دیگر. این امواج تناوبی یا تکرار به طوری که اگر می گویند شما باید یک قله در 80 هرتز موج می رسند در 10 ms شما پی در پی قله هر 12.5 ms بعد از این (22.5 ms 35.0 ms و غیره). این 12.5 ms زمان است که به نام دوره موج محاسبه شده است توسط 1/f. بنابراین در اینجا من محاسبه 1/80 = 0.00125 s = 12.5 میلی ثانیه است. چرا این همه مهم است این است که آن را به معنی های مختلف وجود دارد تاخیر است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای رسیدن به همان مرحله تطبیق نتیجه.

5) در مثال بالا من محاسبه 2.1 ms زمان تغییر. بیایید می گویند زیر سیگنال 2.1 ms پشت سخنران اصلی سیگنال. در این مورد من می تواند رسیدن به مرحله تطبیق یا با تاخیر سخنران اصلی سیگنال 2.1 ms و یا به تأخیر انداختن زیر سیگنال توسط 12.5 ms – 2.1 ms = 10.4 میلی ثانیه است. (همان نتیجه را نیز می توان با اضافه کردن بر روی هر عدد صحیح چند 12.5 ms یا پس برای مثال به تأخیر انداختن سخنرانان اصلی توسط 14.6 ms خواهد رسیدن به همان مرحله تطبیق به عنوان 2.1 ms.)

6) آخرین قطعه از پازل است که در حالت ایده آل ما می خواهم شروع سیگنال از برق بلندگو می رسند در همان زمان که از ساب ووفر است. ما می توانید یک ایده از این با استفاده از ضربه tab در پوشش بخشی از REW. این را نشان می دهد قله های نوک تیز برای سیگنال از سخنرانان اصلی و یک مقدار کندتر مختلف سیگنال از زیر (به عنوان برق باید فرکانس بالاتر محتوا از زیر). برای نمونه راه اندازی که در آن سخنرانان اصلی در حال نزدیک تر از زیر این قله های نوک تیز رخ خواهد داد قبل از زیر سیگنال. اگر شما از این توانایی به تاخیر سخنران اصلی سیگنال های پس از آن شما می خواهید برای انجام این کار توسط نزدیکترین تاخیر گزینه از 5) به تاخیر بین ضربه. اگر شما تنها می تواند در زیر سیگنال و سپس شما می خواهید به انتخاب حداقل تاخیر گزینه از 5).

در حال حاضر برخی از توصیه خواهد شد محاسبه تاخیر فقط از پاسخ ضربه قطعات و مجموعه آن را به طوری که برای اولین بار از زمان ورود بازی. این بسیار آسان تر برای انجام (و توضیح!) اما نمی خواهد به بهترین نتایج. به همین دلیل به این دلیل است که فاز تطبیق در متقاطع منطقه دارای یک مقدار بزرگتر در اثر آنچه که ما در واقع شنیدن نسبت به تفاوت های کوچک در زمان ورود.

من که همه صدا و نه پیچیده و به خوبی ممکن است فقط سمت چپ ترین مردم به طور کامل از دست داد. من بهترین من انجام داده ام اما این ساده ترین راه برای توضیح با یک مثال خاص. بنابراین اگر شما می خواهید به سعی کنید این @پل و سپس شروع و پست های چگونه شما در حال گرفتن و من سعی کنید برای کمک به از وجود.

(برای کامل بودن من اضافه کنید که در این مرحله من با اشاره به بالا هستند برای صدای زمینه شما می توانید یک بار چند بازتاب فرکانس باس ایجاد موج ایستاده / اتاق حالت الگوی. ممکن است برای دریافت REW برای نشان دادن مراحل برای زمان کوتاه تر ویندوز به تعصب نتایج بیشتر نسبت به ورود زود هنگام اما من فکر می کنم دیگر زمان پنجره نتیجه غالب آنچه ما می شنویم و بنابراین من نمی خواهد انجام این کار خودم.)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de