مهاجرت از مانیتور صوتی Apex به Elac Uni-Fi سری

بچه ها فقط یک بروز رسانی سریع. تمام داده شده است که گفته شده در بالا همراه با آموزش این طرح را تشدید کرده به

توسط EXAMPLENEWS در 17 خرداد 1399
بچه ها فقط یک بروز رسانی سریع. تمام داده شده است که گفته شده در بالا همراه با آموزش این طرح را تشدید کرده به کامل دمیده شده پروژه های این آخر هفته.

AMP: من در آغاز تعطیلات آخر هفته به دنبال یک Denon X3600H به عنوان آن به نظر می رسید بهترین ها را در موقعیتی نیاز و بودجه. من به پایان رسید تا با یک X4500H که من تصادفا در سراسر ebay فروش که به معنای تفاوت بین 2 واحد تنها £60.

SUB: من آماده هستم به فشار دکمه در 12.17 لبه از با xtz با توجه به قیمت فعلی نقطه. تنها چیزی که توقف من است حضور Magnat فوق العاده 300 THX زیر تعداد زیادی از علمی اروپا بررسی و همه آنها به نظر می رسد برای لذت بردن از آن است.

سخنرانان: من واقعا دوست دارم این ایده از 3 x A40 مراکز. من هم واقعا دوست دارم این ایده از Monoprice یکپارچه 365C/365T/265B راه اندازی به عنوان شما به طور موثر دریافت 4 Atmos کانال برای رفتن خود را با 5 بلندگو و راه اندازی. بچه ها در Audioholics به نظر می رسید برای لذت بردن از آن و به اعتقاد من آنها نسبتا مستقل است. بقیه رقابت است که متاسفانه بیش از حد گران است. یعنی جدید آرندل را/با xtz است/Magnat و دست دوم M&K/PSA

تنها مانعی در راه این قطعی فن آوری های CS طیف وسیعی از سخنرانان من در سراسر آمده و در تلاش برای درک آنچه آنها ارائه دهد.

هر گونه افکار خوش آمدید!tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب