ماموریت SX2 سخنران موضوع

سلام @ژول Tohpipi تشکر از شما مهربان برای پاسخ خود را.

خب این چه Iv موفق به انجام… تا کنون قبل از من آمپر به محلی مجاز Denon مرکز تعمیر در وست دریتن که من زندگی می کنند در آکس غرب لندن است.

من faily آگاه وقتی که می آید به الکترونیک به عنوان من کار در این صنعت خود من.

من از مولتی متر و بررسی هر دو جبهه بلندگو برای کویل آسیب تلاش 3 روش.

اولا من چک “امپدانس ارزش” در حال حاضر ماموریت برچسب جبهه به عنوان 6ohms ارزش اسمی. من مولتی متر جزئیات دقیقا در 4.1 اهم چپ بلندگو … بنابراین من پس از بررسی بلندگوی راست و آمد نیز دقیقا در 4.1 اهم. بنابراین این نیمه ، اگر هر یک از سخنرانان به حال هر کویل آسیب به ووفر راننده آنها نمی توانند هر دو خواندن دقیقا 4.1 اهم.

بنابراین من پس از بررسی مرکز بلندگو که به طرز عجیبی است norminal امپدانس امتیاز از 4ohms که عجیب و غریب بود من همیشه فکر آن را نیز 6ohms به عنوان جبهه بودند.

بنابراین من قرار داده و من با مولتی متر به پایانه در پشت و مرکز SXC1 جزئیات انفجار در دقیقا 3.9 اهم.

بنابراین این نیمه گیج کننده… ماموریت نمی توانید از برچسب بلندگوهای جلو رانندگان به درستی که هر دو جبهه را بخوانید 4.1 اهم و مرکز خواند 3.9 اهم. بنابراین جبهه باید 4ohms امپدانس ratted و نه 4ohm.

اگر هر کدام از بلندگوهای جلو راننده واحد آسیب دیده بودند به هیچ وجه سیم پیچ سوخته یا منحرف در داخل و سپس ایمیلی یکی از بلندگوهای جلو خواهد بود که قطعا با توجه به امپدانس های مختلف ارزش!!? 🙄

من پس از فرار یک باتری 9V لانه قرار داده و 9v زمان در سراسر مثبت و منفی پایانه با برخی از بلندگو کابل برای بررسی به صورت تدریجی و هر فرد برای تلفن های موبایل در حالی که سخنران کویل در حال حرکت بود که این آزمون در هر دو جبهه چپ و راست سخنرانان و حتی مرکز سخنرانان و تمام 3 سخنرانان تدریجی درست شد و همچنین هر سه بلندگو رانندگان در حال حرکت بودند نسبتا fastly به عنوان من قرار 9v زمان به رانندگان من نمی تواند در اینجا هر فرد برای تلفن های موبایل.

من پس از آن زد من انگشت شست و انگشت با دقت بسیار صورت دستی در هر دو جبهه چپ و راست بلندگو به احساس هر گونه اصطکاک با رانندگان و دوباره من نمی توانستم صدای رسا در اینجا هر صدای خش خش و یا حتی احساس هر گونه اصطکاک است. تمام رانندگان به نظر می رسد بسیار محکم به حرکت دستی جلو و عقب.

در نهایت من یک پیوستگی آزمون دوباره با استفاده از مولتی متر در 3 سخنرانان و همه با یک صدا beeping از مولتی متر.

بدیهی است که من نمی تواند تست تویتر کاملا مطمئن شوید که چگونه به انجام این کار به طور موثر برای بررسی اگر توییتهایی کویل آسیب دیده در هر راه. همه من می دانم این است که تا کنون من قرار داده و در آرامش موسیقی خاص با بالا frequencys همه سخنرانان قطعا به نظر می رسد برای ارائه به عنوان باید به دانش من با ترد detials.

بنابراین آیا شما فکر می کنم که 4.1 اهم در هر دو جبهه هستند در واقع 4ohms norminal ارزش به جای 6ohms و یا آیا شما فکر می کنم که هر دو جبهه بلندگو را توسعه داده اند دقیقا همان گسل ها در همان منطقه بر روی کویل که قطعا باید یک نادر شدید به شما به عنوان یک مهندس من قطعا ارزش همه نظرات خود را در این زمینه است.

من هم در زمان وقت اضافی و بررسی هر دو مأموریت بلندگوهای عقب آنها همچنین اظهار داشت: به عنوان 8ohms norminal ارزش ها و مولتی متر می خواند 7.9 اهم تا خود را کاملا خوب و مولتی متر خوب کار می کند.

با این تست انجام شده در این ترشرویی باید معنی آن را به من Denon X4100W که توسعه یافته سر و صدا در مرحله خروجی حتی خالص در حالت مستقیم. این است که تا آنجا که من می توانید آن را دانش گسترده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de