مانیتور صوتی Apex A40 یا چیز دیگری به جای MA شعاع 225

به دنبال مشاوره در اینجا به عنوان من نصب در حال رفتن به به روز رسانی برای اولین بار پس از سال 2008 است.

ما یک غلط دودکش سینه های نصب شده با Dru مترو آتش و فوجیتسو پلاسما احاطه شده توسط مانیتور صوتی شعاع 225 سخنرانان این مجموعه به طول انجامید تا به حال.

من به تازگی جایگزین پلاسمای پاناسونیک TX50CX802 من در سال 2016 متاسفانه دودکش سینه نصب بود واقعا آینده proofed بنابراین نمی تواند جایگزین کابل کشی و مجبور به اجرای کواکسیال برای آرشیو و انجیر 8 برق خارجی در حال حاضر. 50 اینچ LED است که حداکثر اندازه تلویزیون من مناسب می تواند در این زمان نصب جایگزین قبلی 42 اینچ پلاسما با توجه به اندازه کوچکتر گودی.

DSC05051.JPG

داشتن جایگزین, پیر Marantz SR8002 با Arcam AVR550, من به دنبال به جای بلندگو. زمان زیر که RSW12 نگه داشته خواهد شد.

نیاز به دریافت شومینه دوباره من فکر انجام یک مثل برای مبادله با یک بزرگتر احتیاج دیافراگم اجازه می دهد تا در آینده از لوازم 55″ OLED به عنوان شاهد است که در حال حاضر کوچکترین اندازه در دسترس است و همچنین چیزی شبیه به مانیتور صوتی Apex A40 به عنوان یک ارتقاء به شعاع.

من میخواستم بدونم که اگر وجود دارد هر گونه دیگر سخنرانان من باید در نظر بگیرید. برای سقف و دیوار من که قرار بود برای نظارت بر تطبیق صوتی IDC موارد.

من را دیده اند برخی از دودکش سینه که در آن زنگ تفریح دیافراگم است که به سادگی برای صفحه نمایش و با گسترده تر منطقه هر دو طرف اجازه می دهد در دیوار بلندگو. اگر من رفتم این مسیر من میخواستم بدونم که اگر چیزی مانند الكاف Ci4100QL می تواند یک انتخاب خوب به عنوان قیمت مشابه به اوج? و یا نگه داشتن آن را MA این WSS430?

تنها نگرانی من با در و دیوار سخنرانان در این مجموعه است که قرار گرفتن در معرض گرما که در آن به عنوان دیوار نصب بلندگو در حال محافظت بیشتر از بودن در خارج از دودکش سینه است که البته ساخته شده از ضد حرارت مواد.

به امید این گذشته یکی دیگر از 12 سال یا بیشتر از آن می خواهید به آن را درست انجام دهد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de