این خیلی عجیب نیست؟!!.

اولا من فکر می کردم ممکن است رفتن ناشنوا است. اما با استفاده از یک db meter من می توانید ببینید که من قطعا نه. کامل حجم برای من است درست در جنوب 80دسی بل که کاملا استاندارد است و باید به خوبی در این عرصه امکان حتی با متوسط بیشتر از خروجی.

من در حفظ و تفکر…است از آن من است یا معیوب واحد?. من باید بگویم که من بسیار به ندرت از این موضوع در هر نقطه حداقل یک بار کاربر اساسی مغفول محاسبه شده اند. آن است که فوق العاده نادر آمپر است که در حال کار است اما فقط خروجی کم است. من نمی تواند پیدا کردن یک موضوع دیگر در شبکه که در آن یک اتم خطرناک واحد ذکر شده است. آن ساخته شده است و حتی بیشتر نادر است و یا به ظاهر غیر ممکن است توسط این واقعیت است که هر اتم واحد شخصا بررسی می شود توسط کسی که قبل از آن ترک کارخانه.

بنابراین من نگه داشتن تفکر باید آن چیزی است که من انجام اشتباه است. من فکر کردم این بینش مفید از پست قبلی در مورد کمبود ولتاژ ورودی خواهد بود قطعا به علت, اما من هنوز هم نسبتا کم کم خروجی از این چیز با یک 2v سطح خط از یک Dac

منظورم آره حتما من فقط می تواند با آن زندگی می کنند و میل لنگ آن را به تقریبا کامل برای به دست آوردن حجم مناسب و معقول است, اما آن را هنوز هم در بهترین حالت متوسط و درونی من audiophile متنفر داشتن هیچ سقف و آن را فقط فریاد ‘تلاش های صوتی. من همچنین می توانید شنیدن واضح عدم پویایی در قوطی زمانی که تأمین آن با اتم به عنوان مخالف من, قدیمی, ناد گیرنده. هیچ احساس پری یا پانچ ندارند.

و بله آن را کاملا خوب با 32 قوطی در بالا به دست آورید (واقعا باید آن را کم سود) اما به نظر می رسد که به جای بیهوده اتلاف پول من می توانم با توجه به قدرت آنها تقریبا هر چیزی. من فقط به ارمغان آورد این آمپر به جای من عظیم گیرنده صرفه جویی در فضا و قدرت من 880 را با سهولت.

بسیاری از بسیاری از موضوعات اعلام کرده اند که اتم باید قدرت 600 اهم 880 را با سهولت حتی در پایین دست آوردن پس از چه می دهد ؟

شاید ما هر دو را ناقص واحد, اما شانس باید کوچک مانند قرعه کشی کوچک.

من ژولیده و بسیار تحریک

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im