نیاز به جایگزینی توصیه های تلویزیون/پیشنهادات

از آنجا که شما در حال خرید مقایسه بین این سال و سال های گذشته OLED مدل های بعدی به کار برکنار شده نیستند ؟ البته منظور من آن مقدار ارزش بهتر برای خرید یک 2019 مدل اما آنها در حداقل 55″.

شکایت اصلی من دیده ام برای جدید CX محدوده روشنایی این تلویزیون دارای تهاجمی تر dimming است که معنی کلی آن حدود 100 nits دیمر. آن را نمی بزرگ, اما آن را نیز به اندازه کافی به HDR ندانسته در یک OLED. نورتاب با هر پیکسل نور را برای ارائه بسیار بهتر با HDR از تلویزیون های ال سی دی مقایسه شما نیاز به تلویزیون های ال سی دی برای دریافت مقدار زیادی روشن تر است.

در مورد پورت HDMI; پهنای باند محدودیت 40gbps تصمیم گرفته شد چرا که هیچ HDMI 2.1 دستگاه استفاده خواهد کرد بالاتر از این مقدار در آینده است. HDR زیر همان مجموعه ای از استانداردهای با عنوان بازی با تصویری که بدان معنی است که داده های مورد نیاز برای نمایش آخرین HDR بازی یا ویدئو را همیشه به مقدار کمتر از 40gbps. این تلویزیون ها به طور کامل پشتیبانی از HDMI 2.1 120hz VRR با HDR و ارائه سازگاری کامل برای نسل بعدی دستگاه های. من مطمئن هستم که چرا مردم نگران این تنها ممکن است مورد استفاده برای افزایش پهنای باند پهنای باند سیگنال خواهد بود برای دسکتاپ کامپیوتر استفاده که در آن بالاتر chromaticity می تواند مهم تر برای ویرایش عکس.

آنچه در مورد سامسونگ QE49Q80T ? آن را ندارد dolby vision اما به نظر می رسد که همه چیز از نظر مشخصات. یکی از چیزهایی که شما همیشه به ذکر است که این تنها 60 هرتز به جای 120. این است که بسیار یک موضوع ؟ مشخصات را ذکر MR120 ?

آن را بیشتر یا کمتر همان تلویزیون بر روی کاغذ به عنوان Q70R آن را جایگزین. این واقعا یک ردیف پایین از نورتاب و بالاتر end تلویزیون های ال سی دی برای یک زن و شوهر از دلایل. برای اولین بار است که سامسونگ تنها به آن 60hz پنل (آنها انجام شده است این در 49″ مدل برای چند سال در حال حاضر) در حالی که 55″ و بیش از این مدل 120 هرتز..آنها همچنین تصمیم گرفت تا آن را کامل HDMI 2.1 پشتیبانی پس از آن به نظر می رسد تنها eARC و ALLM پشتیبانی می شوند.

اگر ما سریع به جلو در زمان نزدیک به جمعه سیاه سال 2020 است که معمولا اولین بار در سال 2020 تبدیل به مدل ارزش خوب گزینه های خرید من می خواهم بگویم این رتبه بندی از زیر 55″ مدل خواهد شد, LG CX OLED توسط سونی XH9505 تلویزیون ال سی دی. سونی بر خلاف مدل های سامسونگ با استفاده از یک پنل 120 هرتز آن را فاقد ALLM اما eARC. سونی نه تنها با استفاده از یک پنل 120 هرتز که سامسونگ فاقد, اما آن را نیز باید انجام کمی بهتر برتر dimming اوج روشنایی و زاویه دید/ضد تابش خیره کننده فیلتر.

CX نورتاب خواهد بود وجود دارد با پایان بالاتر ال سی دی تلویزیون تنها در اندازه های بزرگتر مانند سامسونگ Q90T/Q95T. تفاوت که آنها در دسترس هستند زیر 55″ در حالی که تلویزیون های ال سی دی نیست. پس این نمی تواند هر گونه متفاوت 2019 مدل تنها با شانس جنبه CX OLED در دسترس بودن زیر 55″.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>