نیاز به برخی از کمک با اصطلاحات ،

تا به حال برخی از بلندگوی کانال مشکلات مربوط به aux-متصل بارانداز آی پاد. یک گزینه بود به ارتقا/جایگزین های صوتی گیرنده بی سیم با قابلیت ورودی نتیجه از بین بردن سخت سیمی حوض. در تحقیق و گزینه های دیگر مشخص شد به سرعت وجود دارد که برخی از پایه معماری در مورد شرایط فعلی تکنولوژی صوتی که من را درک نمی کنند. به جای اینکه فقط بخواهید به تعاریف و من می خواهم قدردانی کمک در پیکربندی جدید من راه اندازی شده است. من می توانم “تعریف” مشق شب.

این طرح ساده است: 2 سیمی, هوای آزاد, بلندگو و 2 سیمی داخل بلندگو. صوتی-تنها سیستم (و نه یک سیستم سینمای خانگی) و تنها دو منبع در حال حاضر استفاده می شود: رادیو و aux-متصل بارانداز آی پاد. آی پاد برخی از آیتونز لیست پخش که به صورت دستی انتخاب شده برای پخش. آیتونز لیست پخش همگام سازی شده از یک نسخه از آیتونز ذخیره شده در یک لپ تاپ. ما همچنین آمازون الکسا دستیار صوتی است که یکپارچه به سیستم.

هدف این است که 1) از بین بردن سخنران کانال مسئله و 2) افزایش قابلیت های صوتی انتخاب منبع/پخش. همچنین شامل هدف ادغام صدای کمک قابلیت برای انتخاب منبع و کنترل پخش. اهداف دیگر مانند داشتن یک برنامه برای کنترل گیرنده خوب خواهد بود اما مهم نیست.

من یک دستگاه در شبکه wi-fi و تعجب می کنم که آیا مهاجرت به کتابخانه iTunes از لپ تاپ به NAS اجازه می دهد برای جریان های صوتی به گیرنده.

در نهایت یکپارچه سازی دستیار صوتی بسیار خوب خواهد بود.

اولین حرکت من بود به جای زمان Denon DRA297 استریو گیرنده با یک Denon AVR S650H تئاتر گیرنده. 650 به نظر می رسید که تمام اتصالات بی سیم و کنترل من به دنبال. اما من آن را بازگشت پس از چند روز تا حدودی به دلیل آن را overkill برای غیر تئاتر محیط زیست و من در بر داشت 248-صفحه کتابچه راهنمای کاربر دشوار است به درک و دنبال کنید. جایگزینی گیرنده است که هنوز هم یک گزینه است که من فرض به معنی جدیدتر واحد را بی سیم ساخته شده است در. گزینه های دیگر به نظر می رسد به خرید برخی جدیدتر منبع انتخاب واحد که من فکر می کنم به نام “آنالوگ” دستگاه های. من همچنین نگاه جدیدتر حوض بود که قابلیت های بی سیم. فعلی حوض است Denon ASD1R. به نظر می رسد وجود دارد یکی از جدید با “W” پسوند است که به نظر می رسد به معنی بی سیم.

این جایی است که من اصطلاحات محدودیت های آشکار شد.

هر گونه کمک و مرور از طریق این خواهد بود بسیار قدردانی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im