خریدار زمان اول به دنبال به طور بالقوه خرید جدید ساخت, تا به حال ارائه شده پذیرفته شده (البته با آب و هوای فعلی اقتصادی اطمینان دارم زمان پاسخ دادن به کاغذ بازی) اما چیزی جدید بریدن که نگرانی های من.

این دشوار است به توضیح بنابراین لخت با من!

من خواهد بود-ملک – ملک موروثی خانه خود را به باغ جلوی خانه نیمه جدا شده در یک ردیف از هشت خانه های دیگر در حالت عادی شورای مدیریت جاده ها, در پی پس از شهر محل ساخت قیمت فصل برای آنچه در آن است.

این ‘توسعه’ تقسیم شده است به دو, یک به یک و مستغلات در یک دایره نوع امر است که خود را از دسترسی به جاده است که نشسته است بر روی یک تپه پشت من propertyand یکی (من) یک ردیف از خانه در جاده اصلی (شورای مدیریت جاده) که در آن راه دسترسی به املاک و آگهی کردن از. اجازه می دهد آنها را در مناطق A و B (برای من ردیف).

خانه من سهام هیچ چیز با املاک – باغ من دیوار مشترک با یک باغ خصوصی از یکی از موروثی خواص املاک و اما بلافاصله در پایان من جلوی خانه عادی شورای متعلق به جاده. زمین های عمومی است که در سمت چپ و متصل خانه در سمت راست (به دنبال آن). راه دسترسی به املاک (A) بیشتر است تا شورای جاده ها است.

در قرارداد از توسعه است که نیاز به ثبت نام به عنوان یک عضو از “مدیریت شرکت” و من نیاز به پرداخت هزینه های سالانه برای maitenence اجتماعی مناطق, در میان چیزهای دیگر. آنها هنوز در حال تنظیم بودجه برای این هزینه ها. این امر می تواند به اشتراک گذاشته شده با تمام خواص املاک و ردیف B است که برابر با حدود 90 خواص (تقریبا).

بنابراین در اینجا این است که من موضوع ؛

ملک من نمی خواهد به اشتراک گذاری هر یک از این مناطق خدمات اجتماعی – من حتی نمی تواند آنها را ببینید از من ملک اجازه دهید به تنهایی رفتن و حمام افتاب گرفتن در باز باغ در حال توسعه است.

من (ارزان) اما بی فایده وکیل می گوید که این اتهامات وجود دارد که آیا من می توانم از آنها استفاده کنید یا نه.

من مجبور به پرداخت این هزینه در غیر این صورت من ‘حساب’ را به بدهی و من نمی تواند قادر به فروش ملک در آینده تا کسانی که اتهامات پرداخت شده است (سند میثاق به مدیر)

بنابراین اساسا آنها درخواست من برای کمک به نگهداری از شخص دیگری و مستغلات است که من هیچ تماس و همچنین درخواست من برای ثبت نام به این بودجه حتی در حال تنظیم.

می توانید این پنجه وجود دارد و یا یک راه برای نزدیک شدن این حذف از قرارداد ؟ من شخصا نمی تواند تضمین پرداخت برای کسی میکنم چمن برای قطع شود.

آیا این واقعا چیزی است ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im