جدید ساخت خانه loxone AV توزیع

هی همه

من در حال حاضر رفتن را از طریق یک بازی بسیار مهم (برای من) پروژه است. خریداری یک اندازه مناسب و معقول خانه (3000 متر مربع) در ماه سپتامبر سال گذشته موفق به دریافت اجازه برنامه ریزی برای تخریب اکثر خانه – به جز جلو و یک پهلو دیوار – با زیرزمین و دو داستان از عقب و جدید گیم لافت فرمت همه تایید شده است. کل جدید فیلم مربع است و احتمال دارد به حدود 7500 متر مربع.

سازندگان شروع به تخریب آثار و شروع به حفاری زیرزمین (fp متصل) که میزبان اختصاصی من خانه سینما (7.2.4) و سالن ورزش و غیره. طبقه همکف را به یک اتاق خانواده با 5.1 راه اندازی.

برای رفتن loxone مبتنی بر سیستم اتوماسیون با یک loxone موسیقی سرور conencted به 2 آمپر, 16 منطقه کل خانه صوتی و غیره و خالص هشت 8 x 10 4k HDR ماتریس.

من خواهد شد به روز رسانی این موضوع با پیشرفت ساخت, اما برای واقعی سوالات –

1. خانه تئاتر برنامه ریزی در داشتن یک Atmos 7.2.4 یا 7.2.2 راه اندازی. نگه داشتن در ذهن این منابع برای استفاده همه در حال نگهداری در کارخانه اتاق و توزیع از طریق ماتریس, من چگونه می توانم معرفی گیرنده های av را به این مخلوط ؟ آیا من نیاز به یک جدا مجموعه ای از منابع متصل به AVR متصل است و فقط به پروژکتور? یا آیا راهی برای اتصال AVR به ماتریس را به استفاده از تمام منابع? این همان سوال در مورد اتاق نشیمن در طبقه همکف.

2. در دیوار سخنرانان پیشنهادات – به عنوان این پروژه در حال حاضر کشیده من, من به دنبال به سینما راه اندازی اتاق با بودجه £6k. من در حال حاضر قیمت تا ترکیبی از مانیتور صوتی در دیوار, بلندگو, اپسون, 7300, Marantz 9.2 کانال (که پشتیبانی خواهد کرد 7.2.2 نه 7.2.4). وجود دارد هر گونه پیشنهاد ؟ من هنوز به تهیه هر گونه تجهیزات و بنابراین همه چیز هنوز هم انعطاف پذیر.

3. بسته به محل AVR (کارخانه اتاق و یا در سینما) آنچه را که به شما نشان می دهد در شرایط استفاده از اتصال?

من واقعا قدردانی افکار خود را در بالا و بیش از خوشحال به هر گونه انتقادات و پیشنهادات سازنده در این پروژه است.

با تشکر!

Screen Shot 2018-05-15 at 14.57.15.png

Screen Shot 2018-05-15 at 15.01.07.png

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>