آشنا با ارائه FTTP – آیا شما فقط باید یکی از جعبه های این روز که توسط روتر و ONT همه در یک ؟

شما رفتن به نیاز به قرار دادن یک صفحه رو با RJ45 جک در آن بعدی/نزدیک به خود را در BT روتر بنابراین سوکت اترنت روتر وصل می به این سپس انتهای دیگر رفتن به زیر شیروانی قرار دادن خود را در صورتی که جایی که شما می خواهید خود را نقطه مرکزی می شود.

از آنجا, شما نیاز به کابل اجرا می شود به هر یک از اتاق های معمول پیشنهاد به اجرای 2 کابل در هر نقطه خود را به عنوان سریع به جلو و در 2 کابل به همان محل آن را به عنوان یکی طوری id کشیدن در 2 اتصال به مکان شما می خواهید.

این باید خاتمه در faceplates دوباره در هر یک از اتاق.

شما نیاز به هسته جامد گربه کابل برای در و دیوار – من cat5 کافی خواهد بود شما می توانید اجرا cat6 توسط همه به معنی آن می تواند یک کمی کمتر آمرزنده و مهربان در شعاع خم و به طور کلی نصب کنید.

بعد از آن شما نیاز به تصمیم می گیرید چگونه شما خود را در حال حاضر کابل در انبار – روشهای معمول در حال بر روی یک پچ پنل و یا یک شماره نصب شده در سطح patress جعبه با RJ45 رسانه ها در آنها است.

هنگامی که کابل ها در دیوار و فسخ می خواهد اجرا پچ کابل از دستگاه خود را به چرخ لنگر در یک اتاق و سپس از خروجی مربوطه در زیر شیروانی قرار دادن در پچ پنل و خود را به سوئیچ.

ما تا به حال چند مشابه نصب نوع سوال اینجا است که در حال اجرا بود که در آن من قرار دادن برخی از تصاویر و ما پوشش چیزهای مشابه را در مورد فسخ/پچ پنل/faceplates ،

سوئیچ عاقلانه آیا شما فقط می خواهید برای خرید یک 8 پورت سوئیچ در حال حاضر به شما در حال اجرا’ 6 دستگاه های اترنت به علاوه uplink از روتر استفاده خواهد کرد 7 از پورت های ترک یکی یدکی و یا آیا شما می خواهید برای خرید یک سوئیچ 16 پورت در حال حاضر بنابراین شما آماده برای دوربین ؟

سوئیچ عاقلانه شما فقط می خواهید یک unmanaged switch with POE اگر شما برای دوربین. نگاهی به پو الزامات دوربین های بیش از حد من در این جایی که من تا به حال یک std POE switch با 802.3 af power (پایه POE) است که خوب است برای پایه گردان دوربین های نوع, اما من یک hikvision 2.8-12mm دوربین 5mp است که مورد نیاز 802.3 در قدرت (با نام مستعار POE+)

شما اصلا نیاز به تمام پورت های بیش از حد بود POE اگر شما فقط در حال اجرا 4 دوربین – من در سراسر این در آمازون برای زیر 100 پوند است که با 16 پورت و 8 پورت POE+

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im