اخبار: سونی راه اندازی HT-G700 Dolby Atmos soundbar

عدم Atmos upfiring رانندگان گذشته در حالی که برخی از مردم را خراش سر خود را در یک 3.1 soundbar + اسپیکر مجزا برای طرف من در واقع فکر می کنم سونی آیا این راه درست برای خوب 5.1 audio.

پس از استفاده سامسونگ HW-Q90R برای یک ماه باید بگویم که من نمی خواهم اجرای کانال های جانبی در soundbar.
شاید من بیش از حد استفاده می شود به من AVR راه اندازی در اتاق نشیمن (که در آن طرف بلندگو در 90 درجه از موقعیت صندلی) اما من احساس می کنم طرف های صوتی باید از شنونده چپ+راست نه از سمت چپ+راست جلو. مستقل بلندگو برای کانال های جانبی هستند که باید به نظر من.
من از دست رفته پنجره برای بازگشت Q90R به دلیل شرایطی خارج از کنترل من است, اما من واقعا آرزو می کنم من می خواهم که رفته با ZF9 (یا این جدید S20R) به علاوه طرف سخنرانان به جای.
من ترجیح می دهم با داشتن مناسب 5.1 جدایی بیش از گرفتن Atmos قابلیت اما شاید این فقط من…

LE – چه خواهد بود واقعا خوب است اگر حداقل یکی از این دسته خواهد آمد تا با یک 5.1.4 راه حل: 3+2 رانندگان در soundbar و دو بلندگوهای بی سیم با 1+1 drivers (شبیه به آنچه که سامسونگ را با خود پرورش می دهد برای 7.1.4); و یا حتی آجیل برای 7.1.4 با 4 بلندگوهای بی سیم (طرف و چهره ی) :)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>