اخبار: تلویزیون هزینه مجوز در حال حاضر شامل بیش از 75s از 1 Aug


خوب من رفتم به انصراف از معدن بیش از حد, اما زمانی که من به عنوان خوانده شده اگر شما در جریان هر یک از رویدادهای زندگی می کنند – در یوتیوب و یا NowTV مانند footie – سپس شما نیاز به یک تلویزیون ایران ، مهم نیست که چه شما در حال تماشای آنچه شما در حال تماشای آن را بر روی, اگر آن را یک رویداد زندگی می کنند و سپس شما نیاز به یک تلویزیون ایران ، پس فقط به پخش چه کاملا غیر اخلاقی این است که: من بوت کردن من Win10 PC استفاده کنم من EE اتصال پهنای باند برای دسترسی به گوگل سرویس یوتیوب به تماشای جریان زندگی می کنند از فضای X در خدمه اژدها راه اندازی. بی بی سی بازی به هیچ وجه در هر دو تولید و پخش از هر یک از آن. و در عین حال آنها ادعا می کنند که آنها باید پرداخت شود (با پروکسی از تلویزیون مجوز) برای من انجام این کار است.

شما را به یک نقطه بسیار عالی اما من احساس می کنم من نیاز به روشن شدن چیزی به شما گفته اند به بهترین دانش و درک.

شما کاملا درست در بیانیه گسترده آنها را در مورد مجوز مورد نیاز برای هر زنده تلویزیون جریان است.
اما درک من این است که در واقعی دنیای واقعی واقعیت این امر تنها به پخش برنامه های زنده که از یک شرکت است که نقش/کار ؟ است برای نشان دادن زنده برنامه های تلویزیون.
آن را نمی شود به زندگی می کنند تنها حوادث از شرکت هایی که هیچ ربطی به تحویل محتوا برای کسب و کار واقعی.

بنابراین همه چیز مانند یک دو سالانه اپل زندگی می کنند جریان از یک رویداد اپل یا همان از گوگل, سامسونگ, SpaceX خواهد بود همان. آنها نه یک ارائه دهنده محتوا و در حالی که می توان گفت این یک برنامه زنده, این چیزی نیست که هر کسی کلاس به عنوان یک Live TV Show/برنامه زمانی که آن را به هر گونه قانون/دادستان است.

همان اعمال را به می گویند من, پخش زنده در یوتیوب برای یک ساعت. من زنده کانال تلویزیون.
هیچ کس در حال رفتن به نشان می دهد به عنوان مثال شما نیاز به یک تلویزیون مجوز برای استفاده از اسکایپ و یا Facetime به چت با دوستان/خانواده شما در حال جریان و تماشای ویدئو زندگی می کنند.
اما آن را از یک واقعی تلویزیون ارائه دهنده محتوا است.

بی بی سی در بیانیه گسترده در مورد هر پخش زنده مانند یک غول برس که تلاش برای رفت و برگشت بیش از چیزی. و باید دقیق تر همانطور که در مثال بالا است.

اگر شما پخش زنده فوتبال در TVNow به عنوان مثال پس از آن که مطالب از یک مقام رسمی/محتوای مناسب ارائه دهند.
اگر شما پخش زنده فوتبال در Facetime از مادر بزرگ خود را در بیدمشک و الاغ لگد زدن به توپ در اطراف او پشت باغ و سپس شما نیاز به یک گواهینامه است که به عنوان یک مقام رسمی/محتوای مناسب ارائه دهند.

توجه داشته باشید: این است که من حس مشترک درک واقعیت از وضعیت فعلی است.

اگر کسی مخالف/احساس من اشتباه می کنم پس لطفا بگو تا :)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im