سلام بچه ها – من تا به حال همان موضوع را با من C9 و تا به حال به تغییر من PS4 Pro به YUV420 خروجی آن را رفع موقت برای من (اما آن را باید برای شما کار می کنند نیز هست). جدید ترین PS4, نرم افزار به روز رسانی (7.50*) به نظر می رسد که ثابت موضوع برای من. من در حال اجرا آن را با RGB و یا YUV422 (برای HDR) بدون موضوع است.

من کاملا مطمئن هستم که آن را/یک HDMI sync موضوع که مربوط به سازگاری بین دو دستگاه چون من چندین راه حل برای غلبه بر آن. آن است که یک نقص سخت افزار چون برای من رخ داده است در ماه نوامبر زمانی که PS4 firmware به روز شد به 7.20.

– خرید های مختلف PS4 فقط برای مقایسه – اما همین مسئله در اینجا
– جایگزین تلویزیون تنظیمات و حالت های مختلف به عنوان به خوبی به عنوان جایگزین ورودی HDMI آن را تغییر دهید
– تعویض کابل تا به حال هیچ اثر
– مسیریابی سیگنال از طریق گیرنده HDMI-سوئیچ یا خالص مستقیم تا به حال هیچ اثر
– دیگر تلویزیون را از هم جدا C9 در حال اجرا بودند خوب با همان تنظیمات

تلویزیون اپل بازی برای مثال آیا هر یک از این مسائل برای من (با تنظیمات مشابه – 4K 60Hz HDR) بنابراین من اعتقاد دارم که آن را به PS4 و ال جی. من اصلا نینتندو, بنابراین من می توانید سعی کنید این یکی.

من نشان می دهد که شما برای اولین بار خود را به روز رسانی تلویزیون و PS4 firmware به جدیدترین – اگر این کمک نمی کند من می تواند ارائه تنظیمات من برای PS4 و C9 بنابراین شما می توانید سعی کنید این.

*این 7.50 به روز رسانی به روز رسانی HDMI از HDCP 2.2 به 2.3 و ممکن است به عنوان به خوبی معرفی برخی از تغییرات عمده به HDMI ارتباط با PS4.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de