Oled شده است استفاده می شود در جریان اصلی صفحه اصلی سرگرمی برای یک زمان بسیار کوتاه و آن را در دراز مدت عمر است و در عین حال دیده می شود .
شده است وجود دارد بحث و ترس از صفحه نمایش سوختگی پس از آنها در دسترس به بازار انبوه در سال 2013 است اما هر کسی که در واقع صفحه نمایش سوختگی وجود دارد Oled تلویزیون ؟
من استفاده کرده اند و من Oled را برای بیش از 5 سال و هرگز دیده می شود هر صفحه نمایش سوختگی به تاریخ .

اگر شما خود و یا متعلق به یک OLED است که تا به حال پری BI ,SB می تواند به شما به اشتراک گذاشتن داستان خود را و عکس ها اگر ممکن است ؟

23-1-2020 به روز رسانی
من به عنوان خوانده شده بسیار جالب, مروری بر جدید oled پاناسونیک مدل که با استفاده از خنک کننده با فن برای رسیدن به بیش از 1000 nits به علاوه کمک به محدود کردن perminate تصویر احتباس.
گرما داشتن یک اثر در SB/PIR چیزی است که من تا به حال هرگز فکر نمی کردم در طول سال هنگامی که در تلاش برای درک اینکه چرا برخی از گرفتن SB/PIR ساده تر از دیگران است .
آن فکر شده است توسط بسیاری است که با استفاده از یک پایین تر oled نور تنظیم بیش از یک بالاتر خواهد تمدید زمان قبل از آن اتفاق می افتد اما نه به دلایل هنگامی که فکر می کردم .
تصور می شد هر oled oled زیر صفحه که مانند یک سطل در رنگ یکی قرمز و سبز و آبی و سفید .
و هر ساعت متوالی استفاده خواهد حتی در استفاده از این رنگ مگر اینکه سطل خشک اجرا است که نشان می دهد به عنوان تصویر دائم حفظ و نگهداری.
اگر Panasonic درست و خنک کننده پانل می کند کاهش PIR سپس در اثر رنگ در سطل نه فقط شده است که استفاده بیش از concecutive acumalivite استفاده کنید اما در واقع خشک شدن در هنگام گرفتن ،
من برای پیدا کردن این بسیار جالب است و اگر درست ثابت می تواند خبر خوبی برای آینده oled .

14-4-2018 به روز رسانی .

ال جی تایید کرده اند هفته گذشته به Ratings.com داوران که در واقع وجود واریانس بین پانل است که باعث می شود بیشتر مستعد ابتلا به صفحه نمایش سوختگی بیش از دیگران است .
آنها در حال حاضر نیز جایگزینی یا تعمیر پانل با صفحه نمایش سوختگی تحت گارانتی 12 ماه اول .
آنها همچنین تعمیر 2017 مجموعه با 25% کالیبراسیون آزمون الگوی تصویر احتباس تا 5 سال از تاریخ خرید.

ما یک عضو که دارای RTL کانال های آرم رایت در از 4 دقیقه مشاهده یک روز تلویزیون جایگزین شد به عنوان معیوب اما در حال حاضر دوم خود شروع به نشان دادن همان مشکل را با او در ادامه به تماشای RTL.

یکی دیگر از سوختگی در زرد از زیرنویس .

یک پسر که بیشتر ساعتهای HDR فیلم در 1.35.1 است که در سمت چپ تصویر حفظ و نگهداری از بالا و پایین میله های سیاه و سفید .
(در حال حاضر این درزها برای حل و فصل شده است با تماشای صفحه نمایش کامل محتوا در بین فیلم های خود را)

و بدترین تا کنون بود از اخبار آسمان بنر .

به عنوان هشدار داد توسط LG در آن وجود دارد دستی oled می توانید آنچه به آنها تماس بگیرید چسبیده تصویر ما می دانیم که آن را به عنوان تصویر دائم نگهداری تئوری من تا کنون است که در آن برخی از 4 رنگی زیر پیکسل را تشکیل می دهند که WRGB صفحه محو شدن سریع کمتر استفاده می شود آنهایی که در صفحه جسورانه , رنگ لوگو یا بنر سمت چپ بر روی صفحه نمایش برای ساعت ها در یک زمان را می پوشند رنگ پیکسل زیر و درخشندگی آن را رها ترک دائم تصویر احتباس.

و آن چسبیده است تصویر نمایش burn یا دائم تصویر, حفظ و یا آنچه تا کنون شما می خواهم به آن تماس بگیرید .

در زیر یک مثال از این اتفاق می افتد
این عکس فرم رتبه بندی صفحه نمایش سوختگی آزمون در یک B6 oled tv .
نگاه کنید در بالا سمت چپ آرم

مشاهده پیوست 929303
مشاهده پیوست 929304

آن را هنوز هم روشن نیست که به چه میزان استفاده از آنها می تواند ایستادن قبل از این زیر پیکسل می پوشند اگر روزانه خود را شامل مشاهده عمدتا sky news , sky sports و یا کانال های دیگر با پررنگ لوگو و یا بازی با در چارچوب در با یا بدون HDR سپس OLED خود را می تواند در معرض خطر سوختگی در .
با استفاده از یک بالاتر, oled نور محیط نیز ممکن است با سرعت بالا صفحه پیری مشکل است.
OLED ممکن است بهترین انتخاب خود را از فن آوری صفحه نمایش اگر شما یک طرفدار ورزش که تماشاي بیشتر sky sports و sky sports news .
در صورتی که برای تلفن های موبایل مانند شما در حال مشاهده عادات ممکن است شما می خواهید برای رفتن با یک تلویزیون ال سی دی.

همچنین ممکن است ممکن است که برخی از مجموعه مشکلات توسعه که در آن نرم افزار کار نمی کند به درستی در متوقف کردن صفحه نمایش به چرخه انجام کار خود را.
( هرگز خاموش شما oled در دیوار آن نیاز به قدرت برای انجام یک صفحه نمایش روشن چرخه زمانی که در حالت آماده به کار)

زمانی که برخی از پانل های تولید شده چیزی در این روند می تواند باعث برخی از پانل های بیشتر مستعد ابتلا به تصویر دائم حفظ و نگهداری.

یک چیز در حال تبدیل شدن روشن Ex صفحه نمایش OLED است که بدون هیچ صفحه نمایش رایت در نسخه ی نمایشی مجموعه بسیار رایج است .

همچنین رنگ زرد در یک کانال آرم یا آسمان, اخبار, بنر, نگاه به قطعی علت PIR.

برخی از عکس های به اشتراک گذاشته شده تا کنون

مشاهده پیوست 980234
مشاهده پیوست 980235
مشاهده پیوست 980236
مشاهده پیوست 980237
مشاهده پیوست 980238
مشاهده پیوست 980239
مشاهده پیوست 980240

بزرگ با تشکر از @mad استیو @شوکه @لیندر @Gary5779 @doug56hl برای به اشتراک گذاری وجود دارد oled رایت در کابوس .

PIR پیشگیری

مخلوط مطالب خود را!

استفاده از یک پایین تر OLED نور محیط (50 یا زیر)

اگر شما واقعا می خواهید به نگه داشتن چشم در PIR دانلود رایگان کالیبراسیون دیسک از لینک زیر دانلود کنید , پاپ, فایل بر روی یک usb و اتصال آن به مجموعه خود را .
استفاده از عکس و ویدئو برنامه در تلویزیون خود را به بازی فایل .
باز colourHCFR زمینه پوشه, پس از باز کردن 100% رنگ , تست تمام 7 رنگ و به دنبال هر تصویر نگهداری از هر نوع .
اگر شما به انجام این کار یک بار در ماه شما را در گرفتن هر گونه آسیب در مراحل اولیه و سپس جلوگیری از ایجاد آسیب دائمی با تنظیم شما مشاهده عادات.

MP4-2c.7z

آخرین اخبار یک مرد برنده در دادگاه در برابر ال جی برای صفحه نمایش رایت کردم و کامل بازپرداخت .
صاحبان دیگر با صفحه نمایش سوختگی در آسمان تلویزیون انجمن ها در حال حاضر وجود دارد تعمیر تلویزیون های LG تحت گارانتی است.

IMO LG شده اند بسیار احمقانه نیست تعویض یا تعمیر این مجموعه با صفحه نمایش سوختگی از شروع به عنوان وجود دارد بنابراین مقدار کمی از موارد وجود دارد .

چگونه شرکت هایی مانند سونی و پاناسونیک در حال حاضر مقابله با صفحه نمایش سوختگی موارد ؟

LG OLED صفحه نمایش سوختگی در مسائل – صفحه 20 – آسمان جامعه

من هم فکر می کنم برخی از سرزنش باید با ارائه دهندگان خدمات , آرم استفاده می شود به مراتب بدتر از آنها در حال حاضر اما در طول سال بیشتر مسئول ارائه دهندگان خدمات مانند بی بی سی کانال 4 را کاهش نیافته وجود دارد آرم تا حد زیادی .
آسمان در طرف دیگر به وضوح نمی مراقبت به عنوان اخبار آسمان و آسمان, اخبار, ورزش مضر ترین آگهی ها و آرم ها به تاریخ .
واقعا وجود دارد بدون نیاز به روشنایی و جسارت وجود دارد بنرها و آرم در صورتی که برای اصلاح این همه ما پس از آن می تواند لذت بردن از بهترین کیفیت تصویر موجود به روز است .

رتبه آخرین صفحه رایت آزمون در 6 C7 LG oled . داشتن یک c7 خودم من به تماشای این آزمون نزدیک من فکر می کنم واضح است که این آزمایش با شکست مواجه خواهد شد و که خواهد بود خوب است .

زندگی واقعی OLED سوختگی در آزمون در 6 تلویزیون

LG در حال حاضر اظهار داشت آنها را پوشش صفحه نمایش رایت برای 12 ماه .

صفحه نمایش OLED رایت ( تصویر دائم نگهداری)
صفحه نمایش OLED رایت ( تصویر دائم نگهداری)

“ال جی ارائه صفحه نمایش سوختگی تعمیرات زیر وجود دارد 12 تولید گارانتی اگر شما به دنبال روند در حال اجرا چندین صفحه نمایش پاک. با این حال اگر شما در حال حاضر یک سال در خارج از گارانتی گفت شما دیگر قادر به دریافت رایگان تعمیر. اگر گوشی LG تلقی تلویزیون معیوب بود و نه مورد آزار ظرف 12 ماه ال جی خواهد از جایگزین یا تعمیر تلویزیون”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im