فقط فکر id شروع این موضوع در پیش بینی از صاحبان جدید در آینده یا دو روز این است که به ارائه نظرات خود بازیکن و بحث های صوتی و تصویری عملکرد و قابلیت های رسانه در تمرین به صورت مرجع برای صاحبان و هر صاحبان بالقوه. من انتظار دارم معدن در چند روز آینده.

همچنین ممکن است به ذکر چه تجهیزات شما باید متصل به این بازیکن فقط در مورد هر گونه مسائل مشترک بوجود می آیند!

برخی از پیشنهاد اولیه تنظیمات و Q & A

غیر رسمی OPPO UDP-203 سوالات متداول

OPPO UDP-203 تنظیمات چک لیست

چند منطقه mod منابع

JVB دیجیتال برای همه MultiZone MultiRegion Codefree Blu-ray و دی وی دی. از جمله 3G-SDI و HD-SDI SPDIF و Darbee

bluraychip.dk

کتابچه راهنمای کاربر

http://download.oppodigital.com/UDP203/UDP-203_USER_MANUAL_ENGLISH_V1.0.pdf

OPPO 203 سیستم عامل به روز رسانی اطلاعات صفحه

OPPO – تماس با ما

oppo پشتیبانی فنی و گزارش هر گونه مسائل

ایمیل: [email protected]

اطلاعات کامل تماس و ورود روش برای هر گونه مسائل شما ممکن است روبرو می شوند دیدن ایمیل زیر:

اگر شما در پر کردن فرم آنلاین در oppo uk سایت این دریافت نمی کند ارسال به جیمز بلافاصله بنابراین شما ممکن است تاخیر در پاسخ با استفاده از این روش.

شما همیشه باید ایمیل: [email protected] این به طور مستقیم می رود به جیمز مسئول فنی برای اروپا و البته شما می توانید از طریق حلقه.
در انگلستان تماس 0345 060 9395 (9.00 – 16.45 GMT دوشنبه – جمعه)

از اروپا تماس 0044 345 060 9395 یا 0044 1603 402240
ساعات کار : دوشنبه تا جمعه 9.00 – 17.00 (GMT)

خارج از دفتر است! با یک تاریخ از بازگشت به تاریخ 16 اکتبر سال 2017

بله تقریبا جیمز oppo چهره/صدای اروپا برای مشتری خدمات پس از 1 نفر پوشش احتمالا 25,000 – 203 را در این زمینه به ذکر است 205 را در ظرفیت های فنی برای ارائه مشاوره و راه حل و یا گزارش به چین برای مسائل

اکثر تولید کنندگان هستند که دست به عنوان oppo و هیچ جایی در نزدیکی قابل دسترس در تجربه من, بنابراین ما تا به حال هرگز آن را خیلی خوب است.

و در نهایت در حالی که جیمز خاموش است ما می توانیم با استفاده از سیستم ورود به سیستم برای چین زمانی که آنها بازگشت این روش به ضبط شواهد سخت از هر موضوع شما ممکن است دچار @007L2Kill یا هر کس دیگری – است که قطاری صوتی و تصویری در فرم اطلاعات که می تواند به عنوان خوانده شده توسط نرم افزار بخش.

در اینجا این است که این روند به ضبط سیاهههای مربوط –

1>اتصال خود را تمیز usb thumbdrive و یا دیگر تلفن همراه حافظه دستگاه به oppo
2>کلید را فشار دهید “تنظیم” سپس با فشار کلید عددی “7 8 9 6” پس از ورود به مجموعه رابط کاربری آن را نشان می دهد “شروع به صرفه جویی در سیاهههای مربوط به دستگاه usb”
3> تکثیر این موضوع (motionjudder/24p یا هر موضوع ) سپس دکمه “تنظیم کلید” و مطبوعات عددی کلید “7 8 9 6” پس از ورود به “راه اندازی” رابط کاربری آن را به نمایش سیاهههای مربوط به ذخیره شده به دستگاه usb
4> بیرون دستگاه USB. آن پسوند است .txt

ارسال این اطلاعات به طور مستقیم به جیمز توصیف موضوع و همچنین چه تجهیزات متصل به خود را oppo و چگونه – بنابراین معمولا گیرنده های av و tv چه طور مستقیم به تلویزیون و یا از طریق یک AVR (و مدل)

این می توانید ترک های صوتی و یا تصویری پرش انجماد اطلاعات در فرم اطلاعات است که می تواند خواندن و امیدوارم حل شد توسط چین در سیستم عامل.

در این ویدئو مقابل زمانی که همه ما تا به حال انجماد و یا قاب جست و خیز و یا لکنت من می دانم که ما نمی تواند همیشه از نو خلق کردن در نقطه دقیق در همه زمان ها. آنها لازم نیست ساعت ها و ساعت. فقط 5/10mins بنابراین شما ممکن است مجبور به انجام آن را چند بار آن را ضبط.

من سعی کردم این روند و در عین حال به عنوان من نمی نیاز به آن وجود دارد برای استفاده از

امیدوارم این کمک خواهد کرد که همه ما زمانی که هر گونه مسائل مواجه می شوند

خوانده شده را علامت

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de