پاناسونیک Tx50cx802b “صوتی پشتیبانی نمی شود”

سلام

من تعجب اگر هر کسی می تواند به من کمک کند با من 802b من بسیاری از فایل های MKV و برخی از پخش بزرگ و برخی از دریافت “صوتی پشتیبانی نمی شود” پیام همه آنها به نظر می رسد DTS کد گذاری من فکر 802 می تواند پخش DTS فایل اما من اشتباه به نظر می رسد…..که شرم دارم به توان با توجه به برخی از اطلاعات برای کمک به.

Netflix 4k به نظر می رسد فوق العاده فقط نا امید با محتوا در انگلستان..هر گونه ایده اگر ما در حال رفتن به در دسترس بودن بهبود به زودی??
من در زندگی ساری و می خواهم به آن را دریافت کالیبره شده به اتاق من اگر کسی می داند کسی که می تواند این کار را برای یک هزینه معقول و منطقی لطفا اجازه دهید من می دانم و من بسیار سپاسگزار خواهد بود و من می خواهم به بازی بازی های ایکس باکس من اما من نمی توانم به نظر می رسد برای پیدا کردن یک حالت بازی در آن را به عنوان تصویر فقط به نظر نمی رسد کاملا درست من پاناسونیک پلاسما خیلی بهتر بود و من 32″ ال سی دی پاناسونیک, که همچنین بهتر چه هستم من انجام شده ؟

همچنین هنگام تماشای مسابقه از روز در آخر هفته, من می توانید ببینید باندهای عمودی بر روی صفحه نمایش در مورد آنها 2-4 اینچ در سراسر آیا این یک گسل یا یک مسئله مشترک با تلویزیون??

با تشکر از شما برای کمک به,

با احترام

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>