Philips 75PUS6754

این است *بسیار سریع و به روز رسانی اولیه/نقد و بررسی

من فاقد بسته بندی آن روز گذشته است. جدید تلویزیون با پایه خریداری شد راه بیش از حد کوچک (من فکر کردم گواهی 65″ و 40 کیلوگرم خواهد بود خوب به عنوان این بود که ‘تنها’ 10 اینچ بزرگتر و 33kg اما آن را بیش از حد بزرگ بود و “flopped” در اطراف در VESA پایه). ساخته شده است که ما وحشت. ما تصمیم به نصب این پا و ایستاده آن را در یک گسترده تلویزیون ایستاده است. من تا به حال به ترک آن را در حال استراحت بر روی مبل در حالی که من شتافت کردن برای IKEA در یک بعد از ظهر یکشنبه به خرید اضطراری ایستاده تلویزیون قبل از آنها بسته است.

ما پس از آن با IKEA BYAS. ما ساخته شده است که قرار دادن تلویزیون در و شروع به نصب و راه اندازی تلویزیون روند.

من این نرم افزار بسیار clunky و آهسته است. شاید آن را فقط اولیه راه اندازی اما هنوز هم نا امید در آن منطقه است. استاندارد تلویزیون را نشان می دهد نگاه شگفت انگیزی خوب است. خیلی بهتر از من KS9000 که به نظر می رسید به ضربه برجسته و خرد نژادهای اما که ممکن است becuause من آن را نگه داشته HDR تنظیمات تصویر. این تلویزیون به نظر می رسد به اداره استاندارد 1080i تلویزیون بسیار خوب است.

این KS9000 دارای یک جعبه اتصال با USB بنابراین اضافه کردن یک هارد دیسک قابل حمل با فایل های رسانه ای بود که همیشه پلاگین و بازی. سازگاری با انواع فایل های مختلف بالا بود.

با این حال Philips فقط نمیتونستم تشخیص آن است. من پس از آن سعی کردم یک چوب USB و همچنین یک فیلم 1080p دانلود فیلم تریلر اما پس از آن تلویزیون متوقف تشخیص آن altogethe. فرمت آن را بر روی کامپیوتر اضافه شده یک فایل تصویری اما هنوز هیچ شادی در تلویزیون. آن را بدتر از تلاش برای آن را کشف کردن. این سیستم عامل شد آخرین. من داد تا بر روی هارد دیسک. من گمان پورت USB نیازی طراحی شده بنابراین تنها پایین صفحه فلش دست آورد و یا طراحی سخت drived کار خواهد کرد.

در نهایت من بود به من Xbox One S از اتاق بازی و وصل کردن هارد دیسک در آن وجود دارد. آن بازی برخی از 1080p و 4k HDR دموی کلیپ ها, اما نه همه – که فقط یک فرمت مسئله که من havnt در زمان حال به دنبال به که فایل سازگار هستند از مجموعه من یا نه. من استفاده می شود به طور پیش فرض ایکس باکس مدیا پلیر و همچنین VLC. نه بزرگ بود که فقط متصل کردن و به من سامسون KS9000 که در آن همه چیز درست کار می کرد.

من در نهایت فقط فرار 1080p blu ray فیلم از طریق ایکس باکس و ما موفق به تماشای چیزی حداقل.

OK so اولیه برخی از جوانب مثبت و منفی

منفی
– نرم افزار به نظر می رسد آهسته و glitchy. منوها زمان برای همیشه بار زمانی که آن را در حال راه اندازی است.
– ما گفت: بدترین سناریو ممکن است ما را به دور زدن تمام تلویزیون های هوشمند قابلیت ها و فقط با استفاده از آن به عنوان یک مانیتور و استفاده از 3rd party smart box/چوب. خود را به دنبال مانند ما فقط ممکن است مجبور به انجام این کار است.
– پا بسیار گسترده ای از هم جدا بنابراین شما نیاز به یک بسیار گسترده تلویزیون ایستاده (معدن در زیر 160 سانتیمتر)
– کنترل از راه دور ارزان است. من ممکن است خرید بالاتر تنظیمات تلویزیون امکان کنترل از راه دور.
– سیاه پوستان به عنوان بزرگ به عنوان KS9000 Im استفاده می شود. من به طور عمده آن را متوجه شده و با میله های سیاه و سفید در بالا و فراتر از آن نبود مانع.
– بیشتر از 10 بیت HDR10 دموی زد اما آن را ندیده پشتیبانی گسترده رنگ gammut تا سفید پوستان بودند همه پر از شکوفه و رنگ شده بود. این یک بیت از یک ظرف غذا. من ممکن است سعی کنید یک 4K فیلم HDR دیسک بر روی ایکس باکس به آزمون واقعی خود را 4K قابلیت های.
– تلویزیون به خودی خود شگفت آور, دلپذیری, اما منم احتمالا backligh Led..
– صدای خوب به نظر می رسید هنگامی که ما برای اولین بار سعی کردم اما خود را بی ربط به عنوان ما خوب soundbar.
– حرکت پردازش و به نظر نمی رسد بهترین اما من هیچوقت به درستی نیشگون گرفتن و کشیدن و یا این فایل را بررسی کنید. شاید در حالت فیلم همه چیز نگاه کنید درست است.
– جعبه بسیار زیاد است! من هیچ ایده که در آن من خواهد شد و آن را ذخیره کنید.

جوانب مثبت
– حتی اگر آن دارای 350 nits صفحه نمایش به نظر می رسد بسیار روشن است. اندازه خالص در آن به معنی به طور طبیعی حتی در 350 nits آن را می دهد یک مقدار زیادی از نور در اتاق. آن قطعا کم نیست.
– اجرا می شود SD/1080i/1080p مطالب شگفت آور خوبی است. من surpised چقدر خوب BBC کانال نگاه کنید در HD. من KS9000 موهای شکننده و مسن آنها را به طور پیش فرض اما این تلویزیون نمایش محتوای درست و مناسب است.
– 4K به نظر می رسد بسیار خوب است. من نا امید شده بود در اولین زمانی که HDR10 دموی نتوانست به درستی اجرا. من پس از آن سعی کردم از 4K امکان نسخه ی نمایشی بود که برای ساخت این تلویزیون است. من فکر می کنم آن را یک 8 بیتی مواد اما آن نگاه خیره کننده و قسمت این بود برای ساختن امکان به طوری که اثر بسیار عالی بود. به عنوان یک اندازه گیری از استاندارد های این تلویزیون می توانید خروجی من بسیار تحت تاثیر واقع است.
– امکان است showstopper بر! این افزایش در تمام فیلم ما سعی. ما تا به حال ما پیتزا بدون هیچ چراغ یا لامپ بر روی عنوان امکان ایجاد یک محیط زیبا بود که به اندازه کافی روشن است.
– امکان دلیلی است که ما را بیش از برخی دیگر کمبود و یا صرف پول بیشتر در رسانه ها پخش سخت افزار به اطراف خود نرم افزار. آن واقعا خیره کننده است. ما حتی ممکن است سرمایه گذاری در Philips Hue چراغ. من توی انتظار زیاد است اما من دمیده دور نهایی را تجربه کنند. فیلم شب هرگز همان خواهد شد دوباره!

باید بگویم من واقعا havnt یک شانس برای تغییر تنظیمات و یا نیشگون گرفتن و کشیدن آن را به درستی. آن را خسته کننده برای پیدا کردن 4K پخش رسانه ها از طریق دستگاه های خارجی بود که پس از روی حیله و تزویر. ما در KS900. آن را اجرا می کند شگفت انگیز تکنولوژی دموی و خوب برای 4K HDR1000 فیلم. ما هنوز هم آن را در بازی های ما اتاق با این حال 75inch که خیره کننده بود ‘ارتقاء’ از نظر اندازه و به طور کلی عینک. من هنوز هم نیاز به نیشگون گرفتن و کشیدن تنظیمات. Techwise هیچ KS9000 اما من انتظارات بسیار خوب موفق قبل از ما آن را خریدم. تصویر qulaity از روی صفحه نمایش است که بیش از تا پر به ما نیاز دارد و این امکان را wow اکثر مردم وقتی که می آید به تماشای به طور منظم 4K, blu ray, جریان, خدمات و تلویزیون های معمولی.

همانطور که گفتم ما معشوق 65″ KS9000 بزرگ برای نشان دادن 4K 10 بیت HDR1000 محتوا اما ما تنها به تماشای تعدادی از این تنظیمات فیلم هر یک بار در در حالی که. فیلیپس می کند بیشتر برای ما برای ما به طور منظم مشاهده habbits.

فقط نگاهی به تصویر زیر! منم 75″ تلویزیون در عمل است. آن را ایجاد یک تجربه نزدیک به سینما از من تا کنون تجربه در خانه. نگاه کنید که چگونه بسیاری از اتاق غرق در نور است.

IMG-20200202-WA0001.jpeg

من برای این کار فهرست برای این تلویزیون
– بهینه سازی تصویر تنظیم
– بازی در اطراف با چوب USB و فایل های رسانه ای به ببینید که چه می کند و کار نمی کند
– احتمالا خرید یک رسانه خارجی بازیکن/streamer
– احتمالا سرمایه گذاری در یک رنگ چراغ کیت

اگر شما را مدیریت انتظارات خود را و می دانم که چه ویژگی در یک تلویزیون واقعا مهم برای شما و سپس این می تواند بهترین تلویزیون برای شما. من اولیه سطح رضايت است 7/10. هنگامی که من ساخته ام من تنظیمات آن باید 8/10. پس از ما مرتب کردن خارجی ما/3rd حزب جریان/media سیستم باید آن را جامد 9/10 برای من. ارزش برای moneywise باید آن را آسان 10/10.

من دوباره به روز رسانی امتیاز من زمانی که من تا به حال زمان بیشتری را به بازی با آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>