Philips PUS7304 مقابل PUS8204

این 8204 گسترده ای وسعت رنگ 16gb ساخته شده در فضای ذخیره سازی برای برنامه های اضافی گیگابایت از حافظه برای نگه داشتن تلویزیون های هوشمند و سریع با بسیاری از آیتم های باز در همان زمان. سری 8 هم کمی بهتر نرم افزار از جمله توانایی استفاده از جلوه های DSPs.

جدا از این که آنها یکسان هستند در کیفیت تصویر. تنها چیزی که متفاوت خواهد بود با سری 8 خواهد بود اگر شما با استفاده از HDR محتوا. در طول HDR با استفاده از تلویزیون های گسترده رنگ مسيري به بازی در می آید. برای غیر HDR با استفاده از سری 7 است فقط به عنوان خوب رنگ.

با توجه به این واقعیت آن یک ایده خوب برای استفاده از HDR در هر یک از این تلویزیون ها من می خواهم در نظر گرفتن صرفه جویی در پول/رفتن برای تلویزیون بزرگتر اما اگر شما ترجیح می دهند یکی کوچکتر و از ذهن نیست صدا از ویژگی های اضافی و سپس برای سری 8.

همه این تلویزیون ها باید در دسترس در هر دو اندازه btw, بنابراین شما قادر خواهد بود برای خرید یک سری 7 ال ای دی در 50″ بیش از حد. به همین ترتیب شما می توانید یک سری 8 در 58″. درمان هر یک از تلویزیون در هنگام جستجو به عنوان یک مجموعه و یک تعداد دقیق. برای مثال در انگلستان وجود دارد که 3 مدل اعداد برای همین سری 7 تلویزیون:
50PUS7334
50PUS7354
50PUS7804

اینها همه همان تلویزیون با تفاوت های کوچک معمولا مرتبط با امکان صدا یا زیبایی شناسی است. بنابراین در فنلاند شما ممکن است پیدا کردن یک چیز مشابه اگر شما تصمیم به صرفه جویی در برخی از پول و به دنبال ارزان تر 50″ سری 7 به جای.

اگر تلویزیون برای بازی تنها شما حتی می تواند برای ارزان تر از سری 6. شما نمی خواهد نیاز به یک تصویر بهتر پردازنده در هنگام بازی و شما نمی خواهد که به پرداخت هزینه اضافی برای آندروید smart TV که در راه است. همچنین عدم HDR پشتیبانی از فرمت مهم نیست تا زمانی که آن ایده خوبی است به استفاده از هر یک از این تلویزیون ها را به صورت HDR, پخش است. بنابراین واقعا معقول ترین خرید خواهد بود 50″ سری 6 مدل یا معادل 50″ از Hisense/TCL/ال جی یا سامسونگ (نه 49).

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>